Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі провели навчання щодо ефективної діяльності об’єднань співвласників багатоквартирного будинку

26.09.2019
У Житомирі провели навчання щодо ефективної діяльності об’єднань співвласників багатоквартирного будинку

Сьогодні, 26 вересня, в сесійній залі Житомирської міської ради  відбувся семінар для новостворених ОСББ та управителів, Інститутом муніципального менеджменту за програмою «Організація ефективної діяльності ОСББ».

З вітальним словом, на заході виступив заступник міського голови Сергій Кондратюк та начальник управління муніципального розвитку Артем Ражев.

Семінар відкрив генеральний директор ТОВ «Інститут муніципального менеджменту», який наголосив на перспективі розвитку сфери управління багатоквартирними будинками, в рамках реформи житлової сфери України. Також, він відмітив високу активність громади міста Житомира зі створення ОСББ.

Протягом дня, керівники ОСББ міста отримали інформацію щодо успішної організації діяльності ОСББ в фінансово-економічних, юридичних та технічних аспектах,  а також запровадження енергоефективних заходів в багатоквартирних будинках.

На завершення семінару, відбулася дискусія «питання – відповіді, де учасники розглянули найкращі практики вирішення найбільш актуальних питань з утримання будинків і взаємовідносини з постачальниками комунальних послуг