Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Підлітковий клуб «Вікторія» отримав спортивний інвентар

07.07.2017
Підлітковий клуб «Вікторія» отримав спортивний інвентар

Спортивному підлітковому клубі «Вікторія» сьогодні, 7 липня, передали спортивний інвентар для занять боксом. Зокрема підлітки зможуть користуватись боксерськими рукавицями, шкіряними мішками, боксерськими подушками та пневматичною боксерською подушкою на платформі. Вартує інвентар на суму понад 30 тисяч гривень, гроші виділили із міського бюджету.

«Для того аби дітей забрати із вулиці, потрібно створити умови для їх розвитку в таких закладах. Цей спортивний інвентар дозволить підняти якість тренувань у клубі та покаже і дітям і батькам, що увага влади направлена на підтримку ініціативних людей», - переконував Матвій Хренов, заступник Житомирського міського голови.

Наявні у клубу шкіряні груші та боксерські рукавиці експлуатуються вже тривалий час і потребували оновлення. Купівля нового інвентарю відбувалась у рамках поступового оновлення матеріально-технічної бази спортивних закладів міста.

«Поміняти весь застарілий інвентар, відремонтувати будівлі клубів та спортзалів, підвищити фінансування одночасно неможливо, для цього потрібно значні суми та час. Ми закуповуємо нове обладнання невеликими партіями, але регулярно. Така систематичність, дозволить з часом вийти на новий рівень тренувальної бази. Це наша ціль», - поділилась Ірина Ковальчук, начальник управління у справах, сім’ї, молоді та спорту.

Нагадаємо, нещодавно фахівці управління у справах сім’ї, молоді та спорту для ДЮСШ №2 передали комплекти спортивної форми для занять на атлетичних доріжках.