Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

О 13.00 народні ансамблі з Білорусі вітатимуть гостей Ярмарку на Михайлівській

03.10.2019
О 13.00 народні ансамблі з Білорусі  вітатимуть гостей Ярмарку на Михайлівській

Сьогодні, 3 жовтня, на головній пішохідній вулиці нашого міста – Михайлівській, в рамках Другого форуму регіонів України та Білорусі проходить Ярмарок - продаж продукції виробників регіонів України та Республіки Білорусь. На Ярмарку представлено широкий асортимент харчової, текстильної, декоративної та промислової продукції виробників з України та Білорусі. Для гостей Ярмарку кращі творчі колективи Житомирщини та різних регіонів Білорусі (з Гродно, Бреста, Могильова, Гомеля) підготували яскраву концертну програму, яка розпочалася виступами Естрадно-духового оркестру «Сурми Полісся» КЗ «Палац культури»; Зразкового дитячого хореографічого ансамбю «Зоряночка», творчих колективів КЗ «Палац культури».

Протягом двох днів житомирянам та гостям міста даруватимуть своє мистецтво кращі колективи Житомирщини. А справжнім сюрпризом стануть виступи народних колективів з Республіки Білорусь.

Вже сьогодні о 13.00 на головній сцені Михайлівської артисти Народного ансамблю «Ялінка» («Ялинка») та Народного ансамблю народної пісні «Рукавічкі» («Рукавічкі») презентують гостям Ярмарку свої творчі здобутки.

Концертну програму Ярмарку на Михайлівській можна переглянути тут.