Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У міській раді привітали стипендіатів міського голови

11.10.2019
У міській раді привітали стипендіатів міського голови

Сьогодні, 11 жовтня, у сесійну залу міської ради запросили обдарованих спортсменів та студентів міста - стипендіатів міського голови. Відповідно до розпоряджень Сергія Сухомлина у 2019 році призначено 110 стипендій обдарованим та перспективним спортсменам міста та 18 стипендій обдарованим студентам вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації м. Житомира.

Стипендіатів привітала та вручила пам’ятні подарунки від міського голови секретар міської ради Наталія Чиж:

«Перш за все, хочу подякувати батькам, тренерам,  педагогам за  виховання та підготовку юної спортивної та студентської еліти житомирської громади. І особлива подяка тим, хто своїми успіхами та перемогами підтримує спортивний, науковий, студентський імідж нашого міста. Своїм прикладом надихає на успіхи та перемоги інших. Пам’ятайте – громада пишається вами. Бажаю нових досягнень, успішного втілення в життя усіх ваших планів, ідей та мрій».

Вітаючи стипендіатів, заступник міського голови Марія Місюрова та начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук побажали молодим людям нових успіхів та перемог, бути активними та дієвими в громадському житті, впевненості та оптимізму. 

По завершенню заходу його учасники зробили спільне пам'ятне фото.