Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі відбувся Всеукраїнський чемпіонат з кросфіту серед команд десантно-штурмових військ

12.10.2019
У Житомирі відбувся Всеукраїнський чемпіонат з кросфіту серед команд десантно-штурмових військ

Сьогодні, 12 жовтня, на Михайлівській, вперше у Житомирі відбувся Всеукраїнський чемпіонат з кросфіту, в якому беруть участь збірні команди десантно-штурмових військ з Миколаєва, Житомир, Полтави, Львова, Дніпра,  а також житомирські спортивні клуби – «Андеграунд», «Svaor», «Лайм» та Житомирський військовий інститут імені С. П. Корольова.

На відкриття заходу завітали  міський голова Сергій Сухомлин, командувач Десантно-штурмових військ Збройних Сил України — генерал-майор Євген Мойсюк та велика кількість вболівальників – військовослужбовців, мешканці та гості міста.

Міський голова Сергій Сухомлин побажав спортсменам здобути сьогодні хороші результати і нехай переможуть найсильніші.

Кожна команда викладалась на повну, демонструючи свою міць, силу та витривалість.

Перемогу здобула 95 окрема десантно-штурмова бригада Збройнi Сили України  у всеукраїнському чемпіонаті з кросфіту серед десантно-штурмових військ, а команду LIME fitness — з-поміж спортивних клубів міста!

Ініціатором та організатором заходу стала 95 окрема Десантно-штурмова бригада  за підтримки Житомирської міської ради.

Довідково: Кросфіт (з англ. CrossFit) –  методика фітнесу, створена Ґреґом Ґласманом в США у 90-х роках. У тренування входять елементи високоінтенсивного інтервального тренування, важкої атлетики, пліометрики, пауерліфтингу, гімнастики, гирьового спорту, зарядки, стронґмену та інші вправи.