Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Для ОСББ та Управляючих компаній провели нараду з питань укладання договорів з постачальниками комунальних послуг

17.10.2019
Для ОСББ та Управляючих компаній провели нараду з питань укладання договорів з постачальниками комунальних послуг

 

Сьогодні, 16 жовтня, в сесійній залі міської ради управління муніципального розвитку спільно з КП «Житомиртеплокомуненерго» та КП «Житомирводоканал» провели робочу нараду з ОСББ та Управляючим компаніям міста Житомира з питань укладання договорів з постачальниками комунальних послуг.

Головам ОСББ та Управляючим компаніям було доведено інформацію про перехід на нові договірні відносини між виконавцями комунальних послуг і споживачами.

При цьому Законом України «Про житлово-комунальні послуги » чітко визначено умови перехідного періоду. Відповідно до п.4 Розділу 6 Закону встановлено, що не пізніше як протягом одного року з дня введення в дію Закону (тобто не пізніше 01.05.2020) співвласники багатоквартирних будинків незалежно від обраної ними форми управління багатоквартирними будинками зобов’язані прийняти рішення про модель організації договірних відносин з виконавцями комунальних послуг(крім послуг з постачання електричної енергії та природного газу) щодо кожного виду комунальної послуги згідно з ч.1 ст.14 цього Закону, а виконавці комунальних послуг – укласти з такими співвласниками договори про надання відповідних комунальних послуг відповідно до обраної співвласниками моделі організації договірних відносин.  

Нагадаємо, у Житомирській міській об’єднаній територіальній громаді функціонує 315 ОСББ, які включають 374 житлових будинків.

За детальною інформацією про створення та функціонування ОСББ звертайтеся  до управління муніципального розвитку Житомирської міської ради каб. 264, тел. 48-12-00.