Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Юристи міської ради зустрілись з авторами проектних пропозицій Бюджету участі

13.07.2017
Юристи міської ради зустрілись з авторами проектних пропозицій Бюджету участі

Представники юридичного департаменту міської ради зустрілись з авторами проектних пропозицій Бюджету участі, які отримали зауваження від департаменту на етапі верифікації проектів. Зустріч відбулась 12 липня у приміщенні Житомирської міської ради.

З 99 проектів, пропозиції поліпшення проектних пропозицій Бюджету участі отримали сім проектів. Зауваження в подальшому дозволять уникнути проблем на етапі реалізації, у разі якщо проекти стануть переможцями голосування. Крім того, два проекти не отримали погодження юридичного департаменту, тому що ідеї мешканців міста не відносились до компетенції Житомирської міської ради.

Детальніше із зауваженнями юридичного департаменту можна ознайомитись в таблиці.

 

Назва проекту

Короткий опис проекту

Автор

Погодження юридичного департаменту

35.

Настінний розпис пам’яті Героїв Небесної Сотні (майдан С. П. Корольова).

Для вшанування пам’яті про славний подвиг патріотів минулих, сучасних та майбутніх поколінь, зробити розпис фасаду будівлі Житомирської Обласної Ради (Майдан С.П. Корольова), присвячений пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Сергій Олександрович Носок

Так. Але за згодою власника приміщення

41.

Музична школа – симфонія дитячих мрій

Мистецька освіта – це засіб, який сприяє розвитку людських ресурсів, необхідних для використання їх цінного культурного капіталу. Охайна, гарно відремонтована музична школа – симфонія дитячих мрій.

Валентина Степанівна Колесник

Так. За умови отримання згоди власника нерухомого майна

52.

Фестиваль снобачень житомирян. Захід з тлумачення сновидінь.

Кожної суботи та неділі з 16 до 19 години житомиряни збиратимуться на вул. Михайлівській. Під час зустрічей вони спілкуватимуться та тлумачитимуть свої сни.

Ольга Миколаївна Яковлева

Так. На даному етапі юридичний департамент не вбачає порушень у цій проектній пропозиції, проте звертає увагу на статтю 181 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме заборону ворожіння у громадських місцях.

61.

Капітальний ремонт та обладнання БК УТОГ м. Житомир

На даній час БК УТОГ в занедбаному стані: підлога прогнила, актова зала потребує обновлення стін, фарбування теслярських робіт, нового оздоблення, освітлення сцени і зали. Потрібне нове меблювання зали та сцени. Одяг сцени. Потрібні дизайнерські розробки по облаштуванню БК УТОГ та впорядкування території навколо.

Галина Олександрівна Орлюк

Так з умовою перебування цього приміщення у власності громади міста Житомира або погодження власника майна на його реконструкцію або ремонт.

68.

Капітальний ремонт фасаду будинку Готтесмана

Будинок Готтесмана знаходиться у самому серці міста Житомира. Навпроти - Житомирська Міська Рада. Нажаль, зараз цей будинок у занедбаному стані. Пропоную капітально відремонтувати фасад цього будинку, керуючись правилами архітектурної концепції міста.

Владислав Володимирович Панченко

Ні. Дане питання не відноситься до компетенції Житомирської міської ради. Зазначена пам’ятка архітектури не перебуває в комунальній власності територіальної громади міста Житомира.

71.

Капітальний ремонт фасаду Універмагу

Центральний Універмаг - візитівка міста Житомир і пам'ятка архітектури. Фасад Універмагу став занедбаним після використання його для вивішування різного роду реклами.

Владислав Володимирович Панченко

Ні. Не належить до компетенції Житомирської міської ради. Дане приміщення перебуває у приватній власності. Пропозиція можлива тільки за згодою власників будинку.

75.

Екосквер на Старому бульварі

Створення екоскверу як інструменту облагородження та озеленення міста, використання його як місця для соціальної активності (проведення майстер-класів, зустрічей, обговорень), популяризації ідей розвитку альтернативної енергетики.

Олег Васильович Скидан

Так, за умови погодження з органом охорони культурної спадщини.

95

Злови маршрутника на порушенні - отримай проїзний на місяць!

Ідея-залучити житомирян до контролю якості перевезень у маршрутках. Через брак ресурсів влада не може проконтролювати кожного перевізника і кожного окремого водія. А люди, які щодня користуються громадським транспортом, можуть! Зафіксуй грубе правопорушення на камеру свого смартфону, надішли на нашу пошту та отримай місячний проїзний на тролейбус!

Юлія Сергіївна Чепюк

Так, з умовою. Порядок притягнення перевізників до відповідальності (накладання фінансових санкцій) передбачений діючий договором з перевізниками. Окрім цього, існує підвищений ризик оскарження подібних доказів у судовому порядку. Зазначений проект може на даний час існувати виключно як додатковий засіб інформування  профільного управління про можливі порушення для проведення перевірки у подальшому.

98

Сквер героїв на місці АТБ

У Житомирі на місці будівництва скандального супермаркету АТБ ми хочемо побудувати «Сквер героїв». Архітектори, скульптори та дизайнери з Житомира та Києва планують створити на перехресті вулиць Київської та Театральної сквер з фонтаном, дитячим майданчиком та зоною відпочинку.

Юлія Сергіївна Чепюк

Так, за умови припинення права постійного користування ПП «ТВЦ Олеся» на вказану земельну ділянку