Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Житомирська міська рада оголошує конкурс на визначення суб’єктів оціночної діяльності на проведення робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок:

30.10.2019

призначення, площею 0,1877 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Адреса об’єкта: м. Житомир, бульвар Новий, 6.

2. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення площею 0,1854 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

Адреса об’єкта: м. Житомир, вул.  Львівська, 10.

3. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення площею 0,1642 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

Адреса об’єкта: м. Житомир, вул.Чуднівська, 104.

4. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення площею 0,0080 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Адреса об’єкта: м. Житомир, вул.Покровська, 129.

5. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення площею 0,0188 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Адреса об’єкта: м. Житомир, вул.Покровська, 129.

6. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення площею 0,0648 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Адреса об’єкта: м. Житомир, вул.Покровська, 129.

7. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення площею 0,0296 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Адреса об’єкта: м. Житомир, вул.Покровська, 129.

8. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення площею 0,0316 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Адреса об’єкта: м. Житомир, вул.Покровська, 54.

9. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення площею 0,3688 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

Адреса об’єкта: м. Житомир, вул.Якова Зайка, 45.

10. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення площею 0,3700 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

Адреса об’єкта: м. Житомир, вул.Льонкова, 12.

11. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення площею 0,2702 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

Адреса об’єкта: м. Житомир, вул.Льонкова, 12.

12. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення площею 0,1594 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Адреса об’єкта: м. Житомир, шосе Київське, 34.

13. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення площею 0,1271 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Адреса об’єкта: м. Житомир, вул.Малинська, 10.

14. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення площею 0,0078 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Адреса об’єкта: м. Житомир, вул.М. Грушевського, 26.

15. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення площею 0,0827 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

Адреса об’єкта: м. Житомир, вул.С. Параджанова, 60.

Мета проведення оцінки: визначення імовірної вартості продажу об’єкта.

Вимогами до претендентів для участі у конкурсі є наявність відповідної кваліфікації оцінювачів стосовно експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними документами оцінювачів, свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів та наявність в штаті суб’єктів господарювання зареєстрованих у Державному реєстрі сертифікованих інженерів-землевпорядників.

Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, повинні до 11.11.2019р. включно подати до департаменту містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради (вул. Покровська,6, кім.14) заяву та конкурсну документацію.

До підтверджувальних документів належать: заява на участь у конкурсі за встановленою формою; копія установчого документа претендента; копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки; копія ліцензії Державного комітету України по земельних ресурсах; копія свідоцтва про реєстрацію в державному реєстрі оцінювачів; копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Державним комітетом України по земельних ресурсах; копії кваліфікаційного сертифікату інженерів-землевпорядників, інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки земельних ділянок).

До підтверджуючих документів можуть додаватися рекомендації та висновки контролюючих органів та інших державних установ щодо практичної діяльності претендентів.

Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт.

Конкурсна документація подається по кожному об’єкту окремо.

Конкурс відбудеться 15 листопада 2019 року в приміщенні Житомирської міської ради за адресою: м. Житомир, майдан   ім.С.П.Корольова,4/2.

Телефон для довідок: (0412) 418-493.