Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Житомирські гімнастки завоювали 19 медалей на міжнародному турнірі

31.10.2019
Житомирські гімнастки завоювали 19 медалей на міжнародному турнірі

6 золотих, 8 срібних та 5 бронзових медалей – такий спортивний здобуток  житомирських гімнасток ГО "АХГЖО" (громадська організація «Асоціація художньої гімнастики в Житомирській області») на відкритому міжнародному турнірі з художньої гімнастики "Мотиви-2019" у м. Одеса. У складі 18 осіб команда успішно виступила на змаганнях,  не дивлячись на понад високу конкуренцію. Адже в турнірі взяли участь 450 учасниць з різних міст: Харків, Вінниця, Дніпро, Одеса, Кривий Ріг, Хмельницький, Олександрія, Нікополь, Кропивницький та інші.

Сьогодні, 31 жовтня, юні спортсменки завітали до міської ради, де зустрілися із начальником управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Іриною Ковальчук.

«Дякую вам, вашим рідним, тренерам за красу, яку своїми виступами ви даруєте людям, за приклад, яким ви доводите, що саме наполегливістю  та терпінням можна досягати таких перемог. Своїми успіхами,  не дивлячись на свій досить юний вік, адже наймолодшій серед вас всього 4 роки, та дуже короткий термін тренувань у секції, ви фактично відродили такий вид спорту як художня гімнастика у нашому місті», -  сказала Ірина Ковальчук, вітаючи юних гімнасток.