Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

На базі Дитячої лікарні імені В.Й. Башека діє «Школа супергероїв»

07.11.2019
На базі Дитячої лікарні імені В.Й. Башека діє «Школа супергероїв»

Маленькі пацієнти Дитячої лікарні імені В.Й. Башека щодня відвідують цікаві заняття «Школи супергероїв» . Уроки у школі проводять 17 педагогів ЗОШ №33.

«Школу супергероїв» було відкрито 11 жовтня.  На ІV поверсі лікувального корпусу стаціонару дитячої лікарні облаштували навчальну кімнату, де мають змогу навчатися дітки, що перебувають на лікуванні. Для реалізації соціального проекту  за рішенням Житомирської міської ради з місцевого бюджету було спрямовано 233,0 тис грн.

Від початку роботи «Школи супергероїв» у Житомирі 89 дітлахів вже  прослухали: 30 годин української мови та літератури, 20 годин математики, 4 години історії, 16 годин зарубіжної літератури, 7 годин біології, 4 години хімії, 4 години фізики, 3 години інформатики, 8 годин англійської мови, 5 годин географії, 8 годин трудового навчання.

Довідково: «Школа Супергероїв» – це школа на базі медичного закладу, зі спеціально облаштованими класами, сучасними технологіями та методикою викладання, яка враховує режим лікування дітлахів. Першу в Україні «Школа супергероїв» було відкрито у 2016 році на базі Національної дитячої спеціалізованої лікарні МОЗ України «ОХМАДИТ». Відкриття школи було ініційовано громадською організацією «Маленьке серце з мистецтвом» (голова правління ГО Євгенія Смирнова), куратором проєкту є телеведуча каналу «1+1» Наталія Мосейчук.