Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі відкрилася виставка Артура Хачатряна «Ключі від міста»

11.11.2019
У Житомирі відкрилася  виставка Артура Хачатряна «Ключі від міста»

Персональна виставка  живопису художника Артура Хачатряна   вражає своєю неординарною палітрою і не тільки…. Вона спроможна  змусити кожного, хто долучився до неї,  зі щирими почуттями  подивиться на  рідне місто.  Її  офіційне відкриття  відбулося  сьогодні , 11 листопада, у  великій залі Дому  української культури (вул. Велика Бердичівська, 61).

Художник  представив  понад  20 картин  з тематики  культових місць нашого міста як маленьких "ключиків"  для житомирян.  Серед них – «Аеропорт Житомира», «Дім офіцерів», «Житомирський підвісний міст», «Рибалка в Денишах», «Свято-Михайлівський кафедральний собор», «Замкова гора», «Квіти на подвір’ї монастиря», «Кафедральний собор Святої Софії» та інші.

«Картинами я передаю своє світосприйняття, і такий контакт з людьми надає мені натхнення на створення нового», - відзначає митець. Поціновувачі сучасного мистецтва відмічають особливий талант  вірменського художника. Артур Хачатрян запрошує кожного  долучитися до живописного світу, сповненого  любов’ю до Житомира. Картини експонуватимуться до 15 листопада.