Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Переможці конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів місцевого бюджету у 2019 році

12.11.2019
Переможці конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів місцевого бюджету у 2019 році

Департаментом соціальної політики Житомирської міської ради у 2019 році вперше було проведено конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів  місцевого бюджету.

Метою проведення даного Конкурсу є розвиток партнерства з громадськими об’єднаннями ветеранів тазалучення їх до розв’язання соціальних проблем цільових груп населення відповідно до визначених пріоритетних напрямків.

Для участь і конкурсі було подано 11 заявок,  до відкритого захисту допущено 10 заявок, що відповідали критеріям.

За фінансової підтримки Житомирської міської ради та департаменту соціальної політики міської ради протягом жовтня реалізувались такі проєкти:

1. Громадська організація «АТОШНИК» розпочала реалізацію проєкту «Розвиваємо життєвий капітал ветеранів АТО міста Житомира».

Мета проєкту: зростання фінансової стабільності та зростання добробуту представників УБД, ветеранів АТО Житомирської міської об’єднаної територіальної громади через підвищення їх спроможності до соціально-економічної активності, шляхом надання їм знань, компетенцій та практичних навичок з основ фінансової грамотності та формування життєвого капіталу.

2. ГО «Житомирський центр реабілітації» в рамках реалізації проєкту «Фізична реабілітація в домашніх умовах» розробила та виготовила інформаційні, довідникові, методичні видання з питань реабілітації цільової групи населення, що дасть змогу покращити свої результати, займаючись самостійно, без права їх подальшого використання в комерційних цілях.

3. Житомирським міським відділенням Всеукраїнського об’єднання ветеранів реалізовано проєкт «Покрова Пресвятої Богородиці, День українського козацтва – символи консолідації українського народу».

В рамках проєкту відбулася зустріч членів організації з учнівською та студентською молоддю. Метою якої було поглиблення знань з історії рідного краю, переглянуто історичний художній фільм про період козацької доби в Україні, відвідано місця козацької слави в с. Кодня.

4. Громадською організацією «Житомирська міська спілка ветеранів афганської війни» реалізовано проект «Вшанування ветеранів афганської війни та увічнення пам’яті про загиблих».

В рамках проєкту ветерани десантних військ, учасники афганської війни, члени родин (дружини, діти та внуки), особи з інвалідністю – учасники афганської війни зустрілися з учасниками бойових дій на території інших держав та відвідали урочисті заходи в м. Київ, поклали квіти до пам’ятних знаків.