Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Юні житомиряни спробували себе у ролі тележурналістів

18.11.2019
Юні житомиряни спробували себе у ролі тележурналістів

За підтримки управління у справах сім’ї, молоді і спорту Житомирської міської ради 20 учнів- старшокласників Житомирської ЗОШ № 28,  Житомирської  міської гімназії №3,  Житомирської ЗОШ №30 навчалися основам тележурналістики та створенню сюжетів. Впродовж  двох місяців діти опанували основні правила зйомки, монтажу та  начитки.  Серед обраних тем - освітні, соціальні, культурні.

Відеороботи призерів конкурсу були продемонстровані під час підбиття підсумків проєкту «Тренінги з тележурналістики « Повір у себе».  Всі конкурсні сюжети пов’язані з Житомиром.

«Під час навчання діти  спробували себе в ролі інтервюрерів, спілкувалися з респондентами на вулиці  Михайлівській, потім відзняте інтерв’ю самі  монтували за допомогою спеціальної програми для монтажу. Теми опитування були різними, - розповідають куратори тренінгів з тележурналістики були ведучі ранкового шоу на суспільному мовному м. Житомира Наталія Дехтієвська та Дар’я Самаріна.

Експертне журі в складі журналістів  каналу «UA: Житомир» обрали три кращі роботи, автори яких отримали цінні подарунки. Всі учасники тренінгів були нагороджені сертифікатами про проходження навчання. Найактивніших запросили  на ранковий ефір телеканалу, а кращі сюжети покажуть по телебаченню.

За словами начальника управління у справах сім’ї, молоді і спорту Житомирської міської ради Ірини Ковальчук, проект «Тренінги з тележурналістики «Повір у себе» виграв конкурс на отримання гранту Житомирського міського голови для обдарованої молоді .