Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Житомирські підлітки мали унікальну можливість поспілкуватися з прессекретарем Президента

19.11.2019
Житомирські підлітки мали унікальну можливість поспілкуватися з прессекретарем Президента

«Ви приїхали заради нас?» - «Так, заради вас. Бо ви - найдорожче, що є: у себе, в країни і у світу. Кожен із вас - це енергія, ідеї; ви - це нові люди майбутнього без кордонів та обмежень», - у такій теплій атмосфері щирості та безпосередності пройшла зустріч з прессекретарем Президента України. Діти, якими опікується Служба (управління) у справах дітей Житомирської міської ради, мали унікальну можливість поспілкуватися з Юлією Мендель. Вона відповіла на запитання, які їх цікавили: стосовно МВФ і війни, фейків та способів протистоянь їм, особистого життя спікера,  секретів молодості та успішності.

«Нічого не боятися і знати, що всього можна досягти»; «ставити найвищі цілі і не обмежувати себе»; «не зважати на суспільну думку, якщо вірите в те, що робите»; «успіх залежить не від рейтингів, а від того, що робите, чи вірите в те, що робите, чи відчуваєте самореалізацію» - такі поради отримали молоді люди, яким незабаром ухвалювати важливі рішення  на користь свого майбутнього, а отже, майбутнього України.  

Як виявилося, підлітки чимало знають про політику, цікавилися, як виглядає ситуація зсередини та як долаються проблеми.  Сама ж Юлія Мендель  зазначила, що  вражена від того, які дорослі  і розумні запитання ставлять діти. Вона зазначила, що серія діалогів стосовно різних професій  з молоддю є важливим заходом допомоги дітям адаптуватися до реального життя і стати на ноги.

«Наставництво у всіх його проявах - шлях до здорової нації і до нашого економічного успіху, - наголосила прессекретар Президента. - Сьогодні все в наших руках, а завтра – вже в їхніх. Ці хлопці та дівчата мають жити без кордонів. У нас все можливо, та головне  - пам’ятати, що майбутнє України – саме з ними».