Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

За ініціативи депутата міської ради Ірини Ярмоленко у Житомирі відбувся онлайн марафон з вивчення англійської мови

19.11.2019
За ініціативи депутата міської ради Ірини Ярмоленко у Житомирі відбувся онлайн марафон з вивчення англійської мови

19 листопад в Житомирі пройшов англійський марафон на тему екології та збереження територій життя.  Організатори заходу: депутат Житомирської міської ради Ірина Ярмоленко спільно зі  студентами Навчально-наукового інституту іноземної філології Житомирського державного університету імені Івана Франка.

Ініціатор марафону Ірина Ярмоленко наголосила на тому, що мета проекту довести, що знання іноземних мов – це ключ до успіху в сучасному світі.

«Англійська мова – це мова міжнародного бізнесу та торгівлі, політичної, наукової, мистецької та спортивної сфер життя всього світу. Отже, значення англійської мови в сучасному світі настільки велике, що її знання не є розкішшю, а є необхідною передумовою успіху», - зазначила депутат міської ради.

Усі бажаючі могли висловити свою думку, поставити запитання, або взяти участь у інтерактивах. У рамках заходу спікери провели з учасниками марафону комплекс вправ для закріплення основних граматичних явищ англійської мови та розширили словниковий запас «кліматичної» тематики.  Були  розкриті такі теми: утворення та вживання майбутнього часу (Future tenses), утворення та вживання майбутнього часу (Future tenses), модальні дієслова(Modal verbs) інфінітив(Infinitive) та герундій (gerund or-ing forms), як специфічні частини мови.

 «Ми любимо брати участь у різних заходах. Особливо, якщо вони присвячені загально важливим темам. Підтримую думку про те, що знання англійської мови у наш час дійсно необхідне для комунікації між країнами та людьми у всьому світі»,  - поділилися враженнями студентка Анастасія Ярцева.