Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Підприємцям міста нагадали про додержання норм законодавства щодо оплати праці та зайнятості населення

25.11.2019
Підприємцям міста нагадали про додержання норм законодавства  щодо оплати праці та зайнятості населення

Питання легалізації «тіньової» заробітної плати, «тіньової» зайнятості населення, погашення заборгованості із заробітної плати  перебуває на постійному контролі департаменту бюджету та фінансів Житомирської міської ради. Активно працює у цьому напрямку робоча група із заслуховування суб’єктів господарювання, що виплачують заробітну плату на рівні або нижче мінімально встановленого рівня, нарощують борги із заробітної плати, використовують працю найманих працівників на умовах договорів цивільно-правового характеру більше року.

 21 листопада в приміщенні Житомирської міської ради відбулось чергове засідання робочої групи.

На засіданні були присутні члени  робочої групи, а також запрошені посадові особи підприємств, організацій та фізичні особи-підприємці.

Суб'єктам господарювання  роз’яснено норми законодавства, надано консультації з питань додержання законодавства щодо оплати праці та зайнятості населення, сплаті місцевих податків та з інших питань.

Під час проведення засідання між учасниками відбулося детальне обговорення.

За результатами засідання члени робочої групи вирішили проводити активну превентивно-роз’яснювальну роботу з роботодавцями щодо необхідності дотримання ними норм законодавства стосовно прав і гарантій найманих працівників та найманими працівниками стосовно легалізації, дотримання посадових обов’язків та правил внутрішнього трудового розпорядку.