Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Координаційна рада звернулася до керівництва облради з проханням розглянути можливість фінансування проектної пропозиції бюджету участі

14.07.2017
Координаційна рада звернулася до керівництва облради з проханням розглянути можливість фінансування проектної пропозиції бюджету участі

Під час подачі проектних пропозицій до бюджету участі, надійшов проект «Капітальний ремонт та обладнення БК УТОГ м. Житомир», автором якого є Галина Орлюк.

Основною метою проекту є зробити будинок культури УТОГ доступним місцем для дозвілля відвідувачів. Як пояснює Галина Орлюк, будинок культури потребує ремонту: приміщення в занедбаному стані, підлога прогнила, актова зала потребує оновлення стін, фарбування, теслярських робіт, нового оздоблення, освітлення сцени і зали.

Для роботи творчих колективів товариства глухих потрібне нове меблювання зали й сцени та одяг сцени. Ремонту потребують технічні приміщення: кармани,костюмерні, гримерки, акторські кімнати.

Після проведення попереднього розгляду поданої проектної пропозиції, Координаційна рада з впровадження бюджету участі (громадського бюджету) в місті Житомирі виявила, що дана проектна пропозиція суперечить Положенню про бюджет участі (громадського бюджету), а саме – реалізація проекту не знаходиться в межах компетенції виконавчих органів Житомирської міської ради, адже БК УТОГ є на балансі Житомирської обласної ради.

«Цей проект є соціально значущим для міста. З юридичної точки зору, на жаль, він не може бути допущеним до загальноміського голосування. Але ми звернулися до голови обласної ради Володимира Ширми. Сподіваємося, що депутатський корпус обласної ради піде на зустріч, бо не зважаючи на обласне підпорядкування закладу, ним користуються й житомиряни», – пояснює Сергій Намєснік, голова Координаційної ради з впровадження бюджету участі (громадського бюджету) в місті Житомирі.

Голова Житомирської обласної організації УТОГ Валерій Дем’янчук також сподівається на підтримку обласної ради.

«Ми дуже хочемо, щоб умови для глухих людей були на достойному рівні. В нашому місті проживає понад тисяча людей із вадами слуху. Людям дуже цікаво приходити сюди, це єдиний будинок культури для таких людей», – додає Валерій Дем’янчук.

Також для дітей закладу голова Координаційної ради Сергій Намєснік передав солодкі подарунки на честь свята Літа.