Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі відбулася виставка-конкурс «За здоровий спосіб життя»

27.11.2019
У Житомирі відбулася виставка-конкурс «За здоровий спосіб життя»

27 листопада у Міському палаці культури відбулася міська виставка-конкурс малюнків, плакатів та коміксів «За здоровий спосіб життя», яка приурочена Міжнародному дню боротьби зі СНІДом, що відзначається 1 грудня.

За словами  організатора заходу - директора Житомирського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольги Юрченко, виставка-конкурс малюнків, плакатів та коміксів «За здоровий спосіб життя» проводиться з метою привернення уваги громадськості до соціально-небезпечних хвороб, популяризації здорового способу життя та профілактики негативних явищ в молодіжному середовищі.

«Житомирський міський центр соціальних служб для сім’ї , дітей та молоді вже чотирнадцятий рік поспіль проводить  такий захід. Традиційно нас завжди підтримують практично всі громадські організації які займаються профілактикою превентивною роботою на  теренах міста Житомира і Житомирської області, - зазначила Ольга Юрченко. - Цьогоріч на конкурс представлено 70 робіт 15 навчальних закладів. Це і училища, ліцеї, коледжі тощо. Усім учасникам конкурсу-виставки вручено пам’ятні подарунки від Житомирської міської ради. Також до відзначення конкурсантів долучилися установи, благодійні та громадські організації міста».

Переможці конкурсу:

1 місце

  • Галич Дмитро (Житомирське вище училище-інтернат);
  • Куцман Дмитро (Житомирський коледж культури і мистецтв імені Івана Огієнка).

2 місце

  • Ципюрська Анна (Житомирський базовий фармацевтичний коледж ім. Г.С. Протасевича);
  • Камінська Олександра (Житомирський технологічний коледж Київського національного університет будівництва і архітектури)
  • Перепелиця  Діана (Житомирський технологічний коледж Київського національного університету будівництва і архітектури).

3 місце

  • Олійник Юлія (Житомирський технологічний коледж Київського національного університету будівництва і архітектури);
  • Добровольська Анастасія (Житомирський будівельний коледж Житомирського національного агроекологічного університету);
  • Деманюк Вадим (Житомирський військовий інститут імені С.П. Корольова).