Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У рамках проведення інформаційної кампанії маленькі житомиряни ознайомились з ідеєю рівних прав та створили своє "Дерево цінностей"

28.11.2019
У рамках проведення інформаційної кампанії маленькі житомиряни ознайомились з ідеєю рівних прав та створили своє

Сьогодні, 28 листопада, маленькі житомиряни ознайомились з ідеєю рівних прав та створили своє "Дерево цінностей" .  У  холі міської ради з 25 листопада розміщена інтерактивна  тематична  фотозона. Організатори акції зазначають, що цінності, представлені на дереві- фотозоні, необхідно впроваджувати в особисте та професійне життя, адже вони дають можливість повноцінної самореалізації особистості, виключають будь-які прояви насильства та дискримінації.

Важливі заходи з  попередження і подолання насильства в сім’ї проводяться  в Україні щорічно з 25 листопада по 10 грудня в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

Інформаційна кампанія триватиме у холі Житомирської міської ради до 10 грудня 2019р. Усім бажаючим долучитися до акції, хто підтримує ідею рівних прав та можливостей, запропоновано створити своє дерево цінностей із переліку, що міститься поряд, зробити фото біля тематичної фотозони, запостити його у Facebook/Instagram з хештегами

#Будь_на_рівних_Житомир; #Паритет_у_Житомирі та отримати подарунок у 108 кабінеті – тематичну екоторбу зі слоганом «Будь на рівних».

Документи

Міський план заходів в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»