Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Заняття для для слухачів міського профорієнтаційного проекту «Шлях до майбутньої професії»

29.11.2019
Заняття для для слухачів міського профорієнтаційного проекту «Шлях до майбутньої професії»

28 листопада для слухачів Інформаційної школи профорієнтації міського профорієнтаційного проекту «Шлях до майбутньої професії» було проведено одне з найцікавіших занять на базі  ТОВ з іноземними інвестиціями «Ферпласт-Україна». Саме там виробляється продукція, що допомагає любителям домашніх тварин зробити їх життя  більш повноцінним та комфортним. Під час екскурсії про історію створення підприємства, його потужності та позитивні перспективи подальшого розвитку в Україні.

Відбулося цікаве спілкування з комерційним директором, який на особистому прикладі розказав про  можливості кар’єрного зросту на підприємстві,   створені умови для   підвищення кваліфікації працівників.   Також учасники проекту побували  у цехах, де спостерігали  за процесом вироблення продукції.  

Всі отримали задоволення та багато нової для себе інформації під час  заняття, і, можливо, хтось із  наших слухачів побачив себе у майбутньому працівником цього сучасного підприємства.      

Організатори заходу – Житомирський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з департаментом економічного розвитку  міської ради. 

Житомирський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської ради