Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі відкрито інжинірингову школу «Noosphere Engineering School»

29.11.2019
У Житомирі відкрито інжинірингову школу «Noosphere Engineering School»

На базі Житомирського  національного  агроекологічного університету відкрито  інжинірингову школу «Noosphere Engineering School».

Відкриття відбулось під час проведення  ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Становлення механізму публічного управління розвитком сільських територій як пріоритет державної політики децентралізації», що відбулась 28 листопада.

Участь у відкритті взяли Житомирський міський голова Сергій Сухомлин, голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма,  ректор ЖНАЕУ Олег Скидан та інші.

У цій школі студенти та дослідники університету  разом з інженерами-практиками працюватимуть над ІТ-проєктами, обробкою даних та розвитком технологій. Планується, що фахівці асоціації ділитимуться практичним досвідом, а представники житомирського університету - науковими та теоретичними знаннями. Усе це допоможе їм реалізувати інноваційні проекти, зокрема, у агросфері. Нині такі школи вже створено у 6 українських ВНЗ.

Такі інжинірингові школи позиціонуються як майданчики для досліджень і проектної діяльності експертів, студентів та ентузіастів, як каталізатор проривних інновацій на стику науки і бізнесу.

Нагадаємо, у січні цього року була підписана угода про відкриття у Житомирі інжинірингової школи.