Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Виконком погодив Програму розвитку громадського транспорту Житомирської міської ОТГ на 2020 - 2022 роки

05.12.2019
Виконком погодив Програму розвитку громадського транспорту Житомирської міської ОТГ на 2020 - 2022 роки

Сьогодні, 5 грудня, члени виконавчого комітету міського ради прийняли рішення погодити Програму розвитку громадського транспорту  Житомирської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 - 2022 роки.

Розробник та відповідальний виконавець Програми - управління транспорту і зв’язку міської ради.

Презентуючи Програму розвитку громадського транспорту  Житомирської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 - 2022 роки, начальник управління траспорту і зв'язку міської ради Костянтин Підпокровний, зокрема, зазначив, що Програма складається з 4-х розділів: утримання; удосконалення; створення нових об’єктів та оновлення рухомого складу; інші заходи спрямовані на розвиток громадського транспорту. Загальний обсяг фінансування Програми становить – 1 019 871,6 тис. грн. в т.ч.: кошти місцевого бюджету - 599 871,6 тис.грн та кошти позабюджетних джерел (кредитні кошти ЄБРР) – 420 000,0 тис.грн.

Метою Програми є забезпечення сталого функціонування та розвитку пасажирського транспорту Житомирської міської об’єднаної територіальної громади, створення належних умов для надання населенню якісних, безпечних послуг з перевезення пасажирів громадським транспортом з урахуванням потреб різних вікових, маломобільних та осіб з інвалідністю. В тому числі:

  •  доступності транспортних послуг для усіх верств населення
  • збільшення питомої ваги електротранспорту у міських пасажирських перевезеннях.

Виконання Програми дасть можливість:

  • покращити якість надання транспортних послуг пасажирським транспортом, в тому числі для осіб з обмеженими фізичними можливостями;
  • підвищити задоволеність населення послугами громадського транспорту;
  • замінити малі маршрутні транспортні засоби на автобуси великої або середньої місткості;
  • зменшити затрати часу пасажирів на поїздку до місця призначення;
  • поліпшити екологічний стан;
  • збільшии власні доходи КП «ЖТТУ» від господарської діяльності;
  • зменшити енергоспоживання електротранспортом, покращити показники надійності, комфортності та безпеки пасажирських перевезень в місті.