Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Учаснику АТО Сергію Ходоровському присвоєно військове звання старшого сержанта (посмертно)

05.12.2019
Учаснику АТО Сергію Ходоровському присвоєно військове звання старшого сержанта (посмертно)

Учаснику АТО Сергію Ходоровському присвоєно військове звання старшого сержанта (посмертно). Докумети щодо присвоєння звання та погони мамі, дружині та сину загиблого героя вручили Житомирський міський голова Сергій Сухомлин і т.в.о. військового комісара В’ячеслав Острожинський сьогодні, 05 грудня, під час засідання виконавчого комітету.

Ходоровський Сергій Леонідович у родині військовослужбовця та вчительки старших класів зі світової літератури. Батько  привив любов хлопцеві до військової справи. Виховувався разом із старшим  братом, який і до сьогодні виконує свій військовий обов’язок в зоні АТО.

Навчався та закінчив ЗОШ № 1 м. Первомайська  Миколаївської обл. Після закінчення школи – строкова служба в морфлоті.

Відслуживши, Сергій вирішив продовжити свою військову службу, підписавши контракт з однією із Житомирських військових частин. У 2003-2004 роках був у складі українського контингенту, який брав участь у миротворчій місії в Іраку. Після повернення вирішив здобувати вищу освіту в Житомирському державному технологічному університеті на факультеті економіки та менеджменту, але військову справу не залишив.

У Житомирі він і зустрів своє кохання – дружину Світлану, яка подарувала йому синочка, яким Сергій не міг натішитись, приїжджаючи   в короткотривалі відпустки із зони АТО.

Коли у 2014 році Україна опинилась у небезпеці, Сергій не вагаючись пішов захищати Батьківщину і до кінця вірив, що допоможе їй вистояти у цій гібридній війні. Воював Герой з позивним «Брама» у складі 1-го механізованого батальйону 72-ої окремої механізованої бригади на посаді командира відділення.

Загинув Сергій 16 листопада 2016 року в Авдіївській промзоні від осколочного поранення. Він як командир відділення вів вогонь, відганяючи своїх молодих бійців від небезпечної ділянки. Підвівся, щоб кинути гранату, та в цей момент стався вибух.

Довідково:

Дата народження: 11.05.1980р.

Місце народження: м. Чита 46, Забайкалля

Нагороди:  орден «За мужність»  ІІІ ступеня(посмертно)