Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Завершився VІ цикл Інформаційної школи профорієнтації, спрямований на допомогу учням у правильному виборі професійного шляху

12.12.2019
Завершився VІ цикл Інформаційної школи профорієнтації, спрямований на допомогу учням у правильному виборі професійного шляху

Як не помилитися у виборі своєї дороги  та  бути щасливим у праці… Аби допомогти дітям старшого шкільного віку розібратися у свідомому виборі професій, Житомирський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Житомирський міський центр зайнятості організували проект «Шлях до майбутньої професії», спрямований на допомогу  учням у правильному виборі професійного шляху.

12 грудня у сесійній залі Житомирської міської ради відбулося закриття вже VІ циклу Інформаційної школи профорієнтації, яка  діє з 2017 року у рамках  даного профорієнтаційного проєкту.

Слухачі Школи відмітили, що отримали багато корисної інформації стосовно того, як правильно зорієнтуватися серед різноманіття професій, розширили уявлення про їх особливості та поділилися своїми враженнями від проєкту.

Заняття відбувалися на базі  сучасних та успішних підприємств міста, навчальних закладів та державних установ, де учасники мали змогу ближче познайомитися з їх роботою.  Також під час тренінгових занять, спрямованих  на ознайомлення з формулою вибору професії та критеріями успішної кар’єри, для слухачів Школи проводилися тестування щодо їх індивідуальних нахилів та здібностей, які вони зможуть використати для вибору майбутньої професії. До участі у проекті долучилися: Комп’ютерна академія ШАГ м. Житомира, Житомирський військовий інститут, торгівельно-економічний коледж, ЗАТ «Житомирські ласощі», приватне підприємство «Ферпласт», Житомирський відділ поліції охорони, департамент економічного розвитку міської ради.    

Від організаторів заходу та учасників, на базі яких відбувалися заняття, звучали побажання відповідально ставитися до обраного шляху та мати бажання досягати успіху; обрати професію, яка принесе задоволення і користь суспільству та державі.

Слухачі Школи й учасники проєкту  отримали  сертифікати та подяки від  міської ради.

 

 

\