Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі голови ОСББ поділилися практичним досвідом діяльності

18.12.2019
У Житомирі голови ОСББ  поділилися  практичним досвідом діяльності

18 грудня відбувся практичний семінар для голів ОСББ м. Житомира, який пройшов в рамках Програми ЭС/ПРООН HOUSES та Фонду Енергоефективності.  Спікерами семінару «Цикл життя багатоквартирного будинку» виступили голови ОСББ, які пройшли курс навчання по Програмі розвитку ООН,  вони ділилися своїм досвідом експлуатації житлових будівель, проведення енергетичного аудиту та впровадження енергоефективних заходів у ОСББ.

Вітальним словом розпочала семінар Оксана Краплич – координатор ПРООН в Житомирській області.

Андрій Шелестюк, голова ОСББ «Корольова 46А», ознайомив учасників семінару з практичними засадами експлуатації житлових будівель в Україні з урахуванням норм українського законодавства. Спікер розповів,  як визначати пріоритети щодо ремонту чи вирішення будь-яких будинкових проблем, як наймати прибиральниць, сантехніків, отримати пільгове кредитування на утеплення будинку.

Ольга Мельничук , голова ОСББ «М-16» (вул. Малікова, 16), розповіла про необхідність проведення енергетичного аудиту, енергетичної сертифікації та впровадження енергоефективних заходів у ОСББ.

Про основні засади бухгалтерського обліку для ОСББ  розповіла Юлія Лазебник, а Оксана Краплич презентувала методи мотивації та залучення співвласників багатоквартирного будинку до його утримання та ефективної експлуатації.

Учасники семінару «Цикл Життя багатоквартирного будинку» активно брали участь у заході та обмінювалися власними напрацюваннями.

Довідково: Станом на 18 грудня 2019 року у місті Житомирі зареєстровано 323 ОСББ у 380 будинках.