Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Затверджено головний фінансовий документ Житомирської міської ОТГ на 2020 рік

18.12.2019
Затверджено головний фінансовий документ  Житомирської міської ОТГ на 2020 рік

Сьогодні, 18 грудня, під час 61-ї сесії міської ради депутати затвердили бюджет Житомирської міської  об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

У 2020 році Житомирська міська ОТГ планує отримати 2 575,8 млн грн надходжень. Видаткова частина бюджету за прогнозом складатиме 1998,1 млн грн. Близько 77,0 млн. грн. передбачені  на здійснення видатків на боргові та гарантовані зобов'язання  за кредитними  договорами з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією (НЕФКО). Найбільше коштів з місцевого бюджету спрямують на освіту, житлово-комунальне господарство, охорону здоров’я, сферу фізичної культури і спорту, а також  соціальний захист населення, інші видатки. Основні надходження до бюджету традиційно плануються за рахунок податку на доходи фізичних осіб, акцизного податку, податку на майно, єдиного податку, інших джерел доходів.

Нагадаємо, 17 грудня, під час позачергового засідання виконавчого комітету було схвалено проект місцевого бюджету Житомирської міської  об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.