Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Триває конкурс на посаду директора ЗОШ №12

20.12.2019

20 грудня у залі засідань департаменту освіти міської ради проходить черговий етап конкурсу на вакантну посаду директора спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ №12 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. С.Ковальчука м. Житомира.

За підсумками письмового тестування і вирішення ситуаційних завдань конкурсантами, до презентації членам конкурсної комісії перспективного плану розвитку ЗОШ№12 допущено Голяченка Олександра Леонідовича.

Переглянути відео першого етапу конкурсу можна тут. Протокол засідання конкурсної комісії за посиланням: http://zt-rada.gov.ua/?3398[0]=9839.

Сьогодні Голяченко Олександр Леонідович презентує членам конкурсної комісї власне бачення розвитку спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ №12 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. С.Ковальчука м. Житомира, відповідає на запитання членів комісії та представників громадськості. Відповідно до п.15.4 Положення про конкурсний відбір керівників закладів загальної середньої освіти Житомирської міської об’єднаної територіальної громади під час цього етапу конкурсу також здійснюється відеозйомка.

Про результати презентації конкурсантом перспективного плану розвитку ЗОШ№12  буде повідомлено згодом.

Нагадаємо, Голяченко Олександр Леонідович, 1985 року народження, у 2007 році закінчив ЖДУ імені І.Франка за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Історія», кваліфікація вчителя історії та правознавства. Загальний стаж роботи – 12 років, із них 9,5 років педагогічної роботи. У 2019 році отримав кваліфікацію вчителя «спеціаліст вищої категорії». Нагороджений грамотами управління освіти Житомирської міської ради, управління освіти і науки Житомирської ОДА, Почесним дипломом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, дипломом І ступеня управління освіти і науки Житомирської ОДА. З 2016 року працює заступником директора з виховної роботи спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ №12 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. С.Ковальчука м. Житомира.