Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

«Круто, що в нашому місті є активні молоді люди, які підіймають такі важливі теми як булінг»

23.12.2019
«Круто, що в нашому місті є активні молоді люди, які підіймають такі важливі теми як булінг»

Так прокоментував міський голова Сергій Сухомлин свої враження від зустрічі з учнями Житомирської міської гімназії №3, які започаткували проєкт «Гімназія #3 – територія вільна від булінгу».

«Будь-яка дитина може опинитись у ситуації, коли її ображають або висміюють. Причиною слугують незвичний колір волосся, вага тіла, національність чи фізичні обмеження. Часто жертвами булінгу стають успішні у навчанні школярі або навпаки – ті, що не встигають. Тобто, насправді принижувати можуть будь-кого за будь-що. За даними дитячого фонду Unisef, 24 % українських школярів визнають себе жертвами цькування і лише половина розповідає про це», -. сказав міський голова.

Ініціатори проєкту «Гімназія #3 – територія вільна від булінгу» розповіли міському голові про основні напрямки реалізації проєкту та його найуспішніші практики. Діти переконані, що важливо не лише говорити про цю проблему, але й спільними зусиллями шукати шляхи її вирішення.

Сергій Сухомлин подякував гімназистам за ініціативність та сміливість, адже до певного часу проблему булінгу приховували в українському суспільстві та не визнавали її негативні наслідки.

«Скажу так: відрізнятися від інших класно! Багатьох геніальних математиків, художників, музикантів чи винахідників сучасники не розуміли, зневажали і цькували. Але їм вдалося довести іншим, що бути «білою вороною» не завжди погано!», - вважає Сергій Сухомлин.