Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Житомирська міська рада в переліку переможців першого етапу конкурсу «Просування сталих енергетичних рішень в громадах»

24.12.2019
Житомирська міська рада в переліку переможців першого етапу конкурсу «Просування сталих енергетичних рішень в громадах»

Громадська організація «Екоклуб» оголосила переможців у конкурсі на участь у проєкті «Громади просувають стійкі енергетичні рішення (CASES)».

Метою проєкту «Просування сталих енергетичних рішень в громадах (приклади з практики)» – допомогти ОТГ та муніципалітетам підвищити знання та навички у сфері енергоефективності та відновлюваних джерел енергії (ВДЕ), зеленої енергетики; налагодити співпрацю у цій сфері між місцевою владою, бізнесом та громадськістю; реалізувати проєкти, які призведуть до підвищення ефективності використання енергії, початку використання ВДЕ та скорочення викидів парникових газів.

У переліку переможців першого етапу конкурсу «Просування сталих енергетичних рішень в громадах (приклади з практики)»: Житомирська міська рада, Пирятинська міська рада, Добропільська міська рада, МГО «САРГ» (м. Сєвєродонецьк), Баранівська міська рада, ТОВ «Полісся Еко Енерго» (м. Коростень), Комунальне підприємство «Водопостачання м. Вознесенська», Широківська селищна об'єднана територіальна громада, Жмеринська міська рада, Чортківська міська рада, Самбірська міська рада, Нетішинська міська рада.

Усім переможцям першого етапу конкурсу буде надано можливість підвищити знання через участь у заходах, консультації, тощо (у складі 3-х представників від кожної громади). Переможці першого етапу за підтримки представників ГО «Екоклуб» та експертів розроблять проєктні ідеї. Ці ідеї будуть представлені жителям громади на відкритому заході.

На наступному етапі усі громади, що виконали умови першого етапу, зможуть подати заявку на участь у конкурсному відборі та позмагатись за фінансування проєктів у їх громадах. За результатами другого етапу 2-4 громади із перелічених зможуть отримати співфінансування на втілення своїх енергетичних проєктів (200 тис. грн - 400 тис. грн).

Проєкт реалізовує  ГО «Екоклуб» за підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії(МЗС Норвегії).