Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі провели благодійну акцію «Різдво в коробці»

24.12.2019
У Житомирі провели благодійну акцію «Різдво в коробці»

21 грудня Благодійний фонд "Карітас-Житомир" спільно з БФ "Карітас-Київ", командою волонтерів YMCA Kyiv та управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради провели Благодійну акцію "Різдво в коробці" на базі підліткового клубу "Пролісок" міського культурно-спортивного центру міської ради. Акція націлена на збір подарунків дітям з родин у складних життєвих обставинах.
Напередодні різдвяних свят 13 волонтерів YMCA Kyiv провели розважальну програму для малечі: грали в ігри, танцювали, змагалися в конкурсах та гарно провели час! А на завершення свята 29 діток з малозабезпечених родин отримали свої подарунки, які були зібрані активними студентами, викладачами, волонтерами та небайдужими людьми м. Києва.
«Сьогодні ми разом з волонтерами YMCA Kyiv стали справжніми помічниками святого Миколая, адже змогли подарувати щастя 29 діткам, які виховуються в малозабезпечених родинах. Насправді, формула дитячого щастя дуже проста: ініціатива + активні волонтери + небайдужі люди = дитяча радість. Однак, важливо дарувати це щастя в ті родини, куди не завжди зможе завітати св. Миколай, де втрачається віра в чудо. Тому щиро радіємо, що причетні до цієї події!», - зазначив директор БФ «Карітас-Житомир» о. Віталій Сидорук.
«Ми вперше проводимо проект "Різдво в коробці", але нас наскільки надихнуло це, що ми вже готові планувати цю акцію вже на наступний рік. Щиро вдячні всім, хто долучився та довірився нам. Разом ми подарували справжнє "Різдво в коробці" дітям», – розповіла лідер проекту YMCA Kyiv, волонтерка Дар'я Лупеха.