Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Пластуни пропонують вдосконалити національно-патріотичне виховання дітей та молоді

27.12.2019
Пластуни пропонують вдосконалити  національно-патріотичне виховання дітей та молоді

 Інструктори з військово-патріотичного виховання, а також лідери громадських організацій, що займаються патріотичним вихованням молоді, можуть почерпнути досвід молодіжних організацій у цій сфері.  27 грудня в  пресцентрі  Житомирської міської ради презентували  «Посібник організатору та інструктору військово-патріотичного виховання молоді».

Презентував посібник старший пластун Максим Швець. Як  представник Референтури Військового пластування, він розповів про напрацювання у сфері реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

Йшлося  про розвиток окремих спеціалізацій пластування та про проєкт пропозицій щодо вдосконалення предмету "Захист Вітчизни" у шкільних закладах і для вихованців громадських організацій.

У посібнику  викладені  основи теорії та практики військово-патріотичного виховання за досвідом громадських організацій Пласт, Національний Альянс, ВОВПО та Тренінгового центру СРУБ, а також  методичні засади  та форми роботи ВПВ.

Автори переконані: даний посібник є помічником у вибудові системи військово-патріотичного виховання, стандартів відповідних навчальних та освітніх програм. Книга буде цінною для інструкторів, які  ведуть військово-спортивну секцію та для лідерів громадських організацій, що займаються національно-патріотичним вихованням молоді.

Довідково. З 2014 року і до нині дорослі члени НСОУ "Пласт" відстоюють суверенітет та територіальну цілісність України в різних видах, родах військ, в зоні проведення АТО/ООС. Шестеро з них віддали своє життя у цій боротьбі.