Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Комунальна аптека на майдані Соборному у Житомирі виготовляє ліки за рецептами

09.01.2020
Комунальна аптека на майдані Соборному у Житомирі виготовляє ліки за рецептами

Сьогодні, коли фармацевтичний ринок України представлений в основному імпортними дороговартісними  препаратами, комунальний заклад «Аптека № 127» зберіг професійні кадри для забезпечення власного виробництва. А це, в першу чергу, суттєво скорочує витрати на лікування.

З 25 тисяч аптечних закладів, що працюють в Україні, лише 250 виготовляють лікарські засоби, серед них -  комунальна аптека, яка знаходиться в центрі міста, на майдані Соборному.

Серед переваг ліків  «ручної роботи» відзначимо:

  •  можливість підібрати найбільш точне дозування діючої речовини для кожного конкретного пацієнта, зважаючи на його вік, масу, індивідуальну реакцію на препарати тощо;
  • відсутність стабілізаторів, консервантів, барвників та інших домішок, що вкрай важливо для здоров’я дітей, літніх людей та пацієнтів із хронічними захворюваннями й алергічними реакціями.
  • якість гарантована, а фальсифікація просто неможлива.
  •  виготовлені в аптечних умовах лікарські засоби застосовуються при самих різних захворюваннях: стоматологічних, хірургічних, гінекологічних, нервової системи, шкіри, судин та інших.
  • ліки такого виробництва завжди дешевші  та доступніші.

  «Колектив закладу ретельно працював над відновленням власного виробництва - виготовленням лікарських засобів в умовах аптеки. Зібрано понад 100 прописів лікарських засобів для лікування різноманітних захворювань, підготовлено відповідних фахівців, відновлено технологічні процеси та отримано ліцензію.Всі ліки в аптеці виготовляються з якісних діючих та допоміжних речовин, фасуються у спеціальну упаковку», - розповідають  в управлінні охорони здоров’я міської ради.  Окрім того, аптека виготовляє креми для рук, обличчя, ніг; лосьйони для підлітків та дорослих з проблемною шкірою; косметичні мазі та присипки.

Потреба пацієнтів у лікарських засобах, виготовлених за індивідуальним прописом, існує завжди.  Їх можна придбати в Аптеці № 127 (майдан Соборний, 4) чи в аптечному пункті (вул. В.Бердичівська, 32). Більш детальну інформацію з питання виготовлення та наявності лікарських засобів в аптеці можна отримати за телефонами: 47-36-07, 47-36-68.