Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Команда житомирської 95-ї бригади "Купол"- переможець з футзалу серед Десантно-штурмових військ ЗСУ

28.01.2021
Команда житомирської 95-ї бригади

У Житомирі завершився груповий етап та фінальна частина спортивних змагань з футзалу на першість Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. З 25 до 28 січня  право найсильнішої команди виборювали 9 підрозділів, у складі яких Герої України, кавалери ордена Богдана Хмельницького трьох ступенів та воїни, які удостоєні інших бойових орденів та медалей.
Турнір проводиться вже п’ятий рік поспіль за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради та асоціації футзалу м. Житомира на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу.
 У фінальному поєдинку зустрілися гравці 95-ї ДШБ (Житомир) та 79 ДШБ (Миколаїв).  Перший тайм виявився не результативним 0:0. В середині 2 тайму миколаївці вийшли вперед 1:0. За 3 хвилини до завершення гри житомиряни зрівняли рахунок 1:1, а за 40 секунд до фінального свистка забивають вирішальний м’яч. 2:1 перемога команди «Купол» з 95-ї бригади. Бронзові нагороди першості виборола 81 ДШБ, яка дислокується у Краматорську.