Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

«Демонстраційні проекти: он-лайн голосування»

06.09.2017
«Демонстраційні проекти:  он-лайн голосування»
07 вересня 2017 року розпочинається он-лайн голосування щодо вибору демонстраційного проекту в рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні», що виконується GIZ. Разом із департаментами міської ради команда національних та іноземних експертів та мешканці міста працювали над ідеями проектів, що представлені нижче.
 
Он-лайн голосування триватиме до 17:00 години неділі (10 вересня). Кожен може проголосувати за допомогою гугл-форми, що додається.
 
Голосування також відбудеться на 6-ти локаціях в місті та проходитиме з 11.00 до 17.00 години протягом двох днів: 9 та 10 вересня 2017 року. Майданчики для голосування будуть розміщені на таких локаціях:
  • центр міста (вул. Михайлівська);
  • крошня (майданчик у районі зупинки громадського транспорту «Агроколедж»);
  • богунія (майданчик у районі зупинки громадського транспорту «Ринок Хмільники»);
  • корбутівка (майданчик у районі зупинки громадського транспорту «Комерційний коледж»);
  • польова (майданчик у районі зупинки громадського транспорту «вул. І. Огієнка»);
  • глобал (майданчик в районі зупинки громадського транспорту «ТРЦ Глобал»)
Оголошення результатів голосування відбудеться 11 вересня 2017 року о 18:30 годині. З інформацією можна буде ознайомитися на сайті міської ради та за тел. (0412) 48-11-94, понеділок – п’ятниця з 09:00 по 18:00.
 
Довідково:
 
Метою проекту є доповнити або поліпшити міські ініціативи, спрямовані на реалізацію стратегічних пріоритетів розвитку міста Житомира, шляхом застосування підходів інтегрованого міського планування. Уряд Німеччини та Швейцарії надають консультаційну та фінансову підтримку в розмірі 50 тис. євро для впровадження обраного шляхом громадського голосування проекту. При цьому Житомирська міська рада зобов’язується виділити не менше 51 тис. євро. Термін реалізації демонстраційного проекту – 2018 рік. Демонстраційний проект впроваджується в рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні», що виконується німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH».
 
Виклики: до цього часу міста не володіли необхідними для свого розвитку методами та інструментами планування і не залучали громадськість до вирішення питань, як саме має розвиватись місто. Які перспективи для економічного розвитку? Як краще облаштувати економічний простір, щоб зробити його привабливішим для всіх? Як містам розвиватися і зберігати свою історичну самобутність? Як люди можуть приймати свою безпосередню участь у таких процесах планування? Все це питання, відповідями на які займається проект разом із владою та жителями міст протягом наступних років.