Житомирських тренерів нагородили преміями та дипломами виконавчого комітету Житомирської міської ради за високі досягнення у галузі фізичної культури і спорту, підняття авторитету міста Житомира на спортивній арені. Вручення нагород відбулося 29 листопада в прес-центрі Житомирської міської ради.
Наставників житомирських спортсменів – переможців та призерів змагань всеукраїнського та міжнародного рівнів привітали заступник міського голови Матвій Хренов та начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук.
«Дуже приємно, що наші спортсмени завжди підтверджують свій професійний рівень і прославляють Житомир на теренах України та за її межами. Це є результатом вашої багатогодинної кропіткої роботи з вихованцями. Хочу, насамперед, висловити вам вдячність за ваші зусилля. Бажаю, щоб ваші підопічні і надалі радували вас та житомирян своїми результатами», - сказав заступник міського голови Матвій Хренов.
Подякувала тренерам за плідну співпрацю Ірина Ковальчук, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради: «Сподіваюсь, що Житомир і надалі показуватиме високі результати у спорті. Управління у справах сім’ї, молоді і спорту продовжуватиме співпрацю з представниками житомирських шкіл та федерацій. І результатом нашої спільної роботи стануть нові перемоги житомирських спортсменів».
Кращі тренери м. Житомира 2017 року | ||
№ з/п | ПІБ тренера | За підготовку |
Олімпійські види спорту | ||
1. | Пискун Петро Вікторович | Призера Чемпіонату України з греко-римської боротьби серед юнаків, 07.05.2016 р. |
2. | Рябов Віктор Васильович | призера Чемпіонату України з греко-римської боротьби серед юніорів, 27-29.04.2017 р. |
3. | Дмитренко Сергій Григорович | Призера Чемпіонату України з дзюдо серед молоді до 23 років, 20.05.2017 р. |
4. | Капустіна Лариса Вікторівна | призерки Чемпіонату України з карате серед дівчат 18-20 років, 19.11.2016 р. |
5. | Яцкова Анна Дмитрівна | Призера Чемпіонату світу з карате серед чоловіків, 28.04.2017 р. |
6. | Зінченко Анатолій Миколайович | Призера командного Чемпіонату України з естафетного бігу на 4х100 м. серед юніорів, 20.05.2017 р., |
7. | Ледньова Алла Євгеніївна | призерки командного чемпіонату України з естафетного бігу серед жінок (біг 4х400 м.), 20.05.2017 р. |
8. | Денисов Микола Іванович | Переможця командного Чемпіонату України з естафетного бігу серед юніорів 4х400 м., 20.05.2017 р. |
9. | Чернов Андрій Іванович | переможниці Чемпіонату України зі спортивної ходьби серед юніорок (10 км.), 27.06.2017 р. |
10. | Євсеєва Інна Миколаївна | Призерки Чемпіонату України з легкої атлетики серед молоді (естафета 4х100 м.), 22.06.2017 р. |
11. | Дорошук Іван Іванович | Призера чемпіонату України з велотреку, 4-9.02.2017 р. |
12. | Столяр Михайло Григорович | Переможниці Чемпіонату України з велоспорту серед юніорів, травень 2017 р. |
13. | Генчіков Віктор Олександрович | Призера Чемпіонату України з триатлону в естафетах-мікст серед юніорів, 20.06.2017 р. |
14. | Лобода Кирило Володимирович | Призера Чемпіонату України з тхеквондо ВТФ серед юнаків та молодших юнаків,14-16.10.2016 р. |
15. | Кирилович Наталія Миколаївна | Володаря Кубку України з триатлону серед чоловіків, 28.05.2017 р. |
16. | Тищенко Віталій Анатолійович | Призера відкритого Чемпіонату України з сучасного п’ятиборства серед молоді, 10.06.2017 р. |
17. | Вигівський Олександр Пилипович | Переможниці Чемпіонату України з естафет мікс серед юнаків та дівчат (чотириборство), 10.06.2017 р. |
18. | Котвицький Леонід Болеславович | Призера Чемпіонату України з триатлону серед ДЮСШ (кадети), 30.04.2017 р.
|
19. | Бігун Наталія Леонтіївна | Призерки відкритого Чемпіонату України з триатлону у приміщенні серед жінок, 23.04.2017 р. |
20. | Василевська Наталія Борисівна | Призерки чемпіонату України з естафети серед юніорів з триатлону 2017 р. |
21. | Кудряшов Ігор Анатолійович | Переможця Чемпіонату України з дзюдо серед юнаків, 13.05.2017 р. |
22. | Цуд Інна Володимирівна | Переможця Чемпіонату України з легкої атлетики серед молоді (200 м.), 21-22.06.2017 р.
|
23. | Краснощоков Олександр Олександрович | Призерів Дефлімпійських ігор, у складі збірної команди України з волейболу (Антонюк О.М., Завірюха І.П.), 2017 р. |
Неолімпійські види спорту | ||
1. | Камінчук Олександр Володимирович | Переможця Чемпіонату України з пожежно -прикладного спорту серед юнаків у командному заліку, 07.07.2017 р. |
2. | Бардашевський Юрій Валерійович | Переможця Чемпіонату Європи (клубний) з веслування на човнах «Дракон», 28-30.07.2017 р. |
3. | Голуб Вадим Юрійович | призерки Чемпіонату світу з боротьби самбо серед жінок, 10.11.2016 р.
|
4. | Кумечко Олена Миколаївна | Призерки чемпіонату України з боротьби самбо серед дівчат |
5. | Бєліков Ігор Миколайович | Переможниці чемпіонату України зі стрибків на акробатичній доріжці, 05-08.12.2016 р. |
6. | Соколовська Аліна Анатоліївна | Переможниці Чемпіонату Європи з боротьби самбо серед молоді , 18-22.04.2017 р.
|
7. | Овсієнко Юрій Олександрович | Призерки Чемпіонату світу з військово-спортивного багатоборства, 18-20.11.2016 р. |
8. | Новицький Олег Михайлович | Переможця чемпіонату України з кунгфу серед юніорів (саньда), 16-20.11.2016 р. |
9. | Літвінчук Володимир Вікторович | Володарки Кубку України з кунгфу серед дорослих (туйшоу), 26-27.11.2016 р.
|
10. | Гопанчук В’ячеслав Анатолійович | Володаря Кубку світу з кікбоксингу серед дорослих, 14-18.06.2017 р.
|
11. | Макресова Віра Миколаївна | Переможця Чемпіонаті України з кікбоксингу серед ДЮСШ, 09.04.2017 р. |
12. | Баленков Андрій Олександрович | Переможця Чемпіонату Європи з пауерліфтингу серед юнаків (66 кг.), 12-19.03.2017 р.
|
13. | Дротенко Олександр Леонідович | Призера Кубку світу з таеквон-до І.Т.Ф., 05.12.2016 р. |
14. | Мохорт Лариса Валеріївна | Переможниці Чемпіонаті України зі спортивної аеробіки серед дорослих (групи), учасниці Всесвітніх ігор з неолімпійських видів спорту 2017 р. |
15. | Ісакова Тетяна Леонідівна | Переможниці Чемпіонаті України зі спортивної аеробіки серед дорослих (групи), 16.04.2017 р. |
16. | Домарецький Руслан Йосипович | Переможця чемпіонату України зі змішаних єдиноборств ММА, 28-30.04.2017 р. |
17. | Тан-Тай Сергій Володимирович | переможця Чемпіонату Європи WBPF з бодібілдингу серед чоловіків, 29.05.2017 р.
|