Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Житомиряни подали 102 проектні пропозиції Бюджету участі, з яких лише 3 не пройшли модерацію

02.06.2017
 Житомиряни подали 102 проектні пропозиції Бюджету участі, з яких лише 3 не пройшли модерацію

У Житомирі 31 травня завершився прийом проектних пропозиції до бюджету участі. 57 авторів подали 99 проектів, загальна вартість яких становить 81 160 747 грн. Більшість (38) проектів відносяться до категорії «Комфортне місто». Детально з інформацією щодо наданих проектів https://pb.zt-rada.gov.ua/statistics.

За допомогою електронної системи житомиряни подали 102 проектні пропозиції Бюджету участі, з яких лише 3 не пройшли модерацію, або були видалені з системи за ініціативи автора.

Голова Координаційної ради з впровадження бюджету участі («громадського бюджету» в місті Житомир Сергій Намєснік у своєму коментарі зазначив:

«Збільшення кількості проектних пропозицій в 1,5 рази та загальної вартості на суму вдвічі більше, ніж у минулому році, є вагомим доказом того, що громада Житомира повірила в проект, запроваджений міською владою – Бюджет участі (громадський бюджет). Відтепер маю велику впевненість, що житомиряни проявлять високу активність під час голосування за подані проекти».

Особливістю цьогорічного прийому проектних пропозицій є  те, що в 2017 році реєстрація проектів проходила в електронному вигляді. Також було визначено шість пунктів супроводу «Бюджету участі» у бібліотеках містах, де житомиряни могли отримати необхідну консультацію та допомогу під час формування проекту.

Для порівняння, у 2016 році було зареєстровано 67 бланків-заявок на загальну суму 40 мільйонів 784 тисячі 153 гривні 00 копійок, з яких 54 проекти були допущені до загальноміського голосування за результатами перевірки. Після проведення загальноміського голосування, 11 проектів-переможців реалізовуються міською владою у 2017 році.

Цьогорічні проектні пропозиції протягом двох місяців, з 1 червня по 31 липня, будуть проходити перевірку виконавчими органами Житомирської міської ради. У разі невідповідності вимогам Положення, проектні пропозиції мають бути відкориговані. Корективи та необхідні зміни до проектних пропозицій повинні бути внесені автором. В іншому випадку проектна пропозиція буде відхилена. Автор проектної пропозиції може у будь-який момент зняти свою проектну пропозицію з розгляду.

Важливо те, що саме мешканці міста своїм голосуванням обиратимуть кращі проекти.

Реалізація проектів відбуватиметься протягом 2018 року, проводитиметься контроль за виконанням завдань, а по завершенню буде здійснено публічний звіт.

Документи

Проектні пропозиції Бюджету участі 2017