Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Житомирський ФК "Полісся" обіграв чемпіона Полтавської області у товариському матчі

28.01.2019
Житомирський ФК

У неділю, 27 січня, житомирський ФК "Полісся" провів перший спаринг на навчально-тренувальних зборах у Полтаві. На головному полі НТБ ФК «Полтава», що у селі Копили, "жовто-зелені" зіграли проти футбольного клубу «Олімпія» (Савинці).

У цьому матчі наша команда отримала вольову перемогу з рахунком – 2:0.

Відкрили рахунок житомиряни на 31-й хвилині матчу, автором першого м’яча став футболіст, який перебуває на перегляді. Відразу за ним, подвоївши рахунок матчу ще у першому таймі, забиває Ярослав Захаревич і з рахунком 2:0 на користь «жовто-зелених» команди відправилися на перерву.

По перерві, наша команда додала в атаці, мали ще кілька моментів для взяття воріт, але рахунок так і залишився незмінним.

Другий поєдинок в рамках полтавських зборів ФК "Полісся" проведе вже в цю середу, 30 січня. Суперником нашої команди буде першоліговий "Металіст 1925".