Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Оголошено конкурс на заміщення посади радника міського голови з питань прозорості, підзвітності та запобігання корупції

12.02.2019

Виконавчий комітет Житомирської міської ради спільно з Антикорупційною Ініціативою Європейського Союзу в Україні (EUACI), що є найбільшою програмою підтримки Європейського Союзу у сфері боротьби з корупцією в Україні оголошує конкурс на заміщення посади радника Житомирського міського голови з питань прозорості, підзвітності та запобігання корупції на громадських засадах.

Для участі в конкурсному відборі кандидатам потрібно надіслати на електронну адресу: [email protected] (в темі листа вказати: «Радник для міського голови Житомира»):

  • детальне резюме;
  • контактну інформацію не менше двох осіб, які готові надати рекомендації кандидату;
  • мотиваційний лист.

Термін надсилання документів: до 24 лютого 2019 року включно.

Відбір кандидатів буде відбуватись в три етапи:

  1. Відбір на основі базових вимог до кандидатів.
  2. Співбесіда з членами відбіркової комісії яка буде сформована за участі представників від виконавчого комітету Житомирської міської ради та представників від EUACI.
  3. Співбесіда з міським головою учасників відібраних відбірковою комісією.

Очікується, що відібраний консультант розпочне свою роботу у березні 2019 року. Контракт укладатиметься з березня по грудень 2019 року з можливістю продовження. Консультант надаватиме послуги не менше ніж 20 робочих днів протягом календарного місяця.

З детальною інформацією про вимоги до кваліфікації та обов’язками радника міського голови  можна ознайомитися за посиланням (додається).

Для додаткових запитань щодо вакансії можна контактувати з Богданом Бойком ([email protected]).

Довідково

Міський голова міста Житомир 23 липня 2018 року підписав Меморандум про взаєморозуміння з Антикорупційною Ініціативою Європейського Союзу (EUACI).

В Житомирі та ще чотирьох містах України в рамках проектну технічної допомоги «Антикорупційна Ініціатива Європейського Союзу», що фінансується Європейською комісією та Міністерством закордонних справ Данії (загальний бюджет проекту становить 15,84 млн. євро) упродовж 2018-2019 років будуть розроблені муніципальні плани доброчесності – плани дій, що мають зменшити рівень корупційних ризиків при прийнятті управлінських рішень в місцевих адміністраціях.

Ключовими інструментами подолання корупційних ризиків в українських містах мають стати сучасні геоінформаційні системи, електронні сервіси та прозорі внутрішні процедури прийняття управлінських рішень.