Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

На чемпіонаті України з кіокушинкай карате KWU житомирська команда виборола 14 медалей

25.03.2019

На цих вихідних, 23-24 березня в Києві відбувся відкритий чемпіонат України з кіокушинкай карате KWU серед дітей 12-13, юнаків 14-15, та юніорів 16-17  років.

Ці змагання є відбірковими на чемпіонат Європи, який відбудеться в травні в Берліні. Паралельно з чемпіонатом проводився всеукраїнський турнір з даного виду спорту серед дітей 8-11років.

За підтримки управління у справах сім'ї молоді та спорту команда нашого міста також брала участь у зазначених змаганнях. У підсумку наші земляки вибороли 14 медалей.

I місце: Бойченко Поліна, Кравчук Назар, Стельмащук Іван.

II місце: Касьянова Тетяна, Єзерський Антон, Сенча Філіп та Ковпак Марат.

III місце: Ковальчук Діана, Черниш Едуард, Чорноока Вероніка, Ковальчук Павло, Журавський Артур, Павліченко Злата, Товстуха Артем.

10 спортсменів здобули право представляти нашу державу на Чемпіонаті Європи.