Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

ФК «Полісся» на виїзді обігрує ФК «Калуш» та одноосібно очолює турнірну таблицю Групи А ІІ ліги

04.11.2019

Відпочивши в минулому турі, житомирський ФК "Полісся" насолодилося незапланованими втратами у конкурентів і досить впевнено відправився в Калуш. За досить непростого поєдинку гостям пощастило максимально ефективно використовувати перший тайм. Спершу масована атака пішла через центр, Боровець тягнув м'яч, але залишив його для набігаючого Притиковського, і Денис потужним ударом метрів з 12-ти пробив у район дев'ятки - 0:1.

І ще до перерви ФК Калуш отримав другий м'яч у свої ворота. Невдало зіграв на виході голкіпер при кутовому Задерецький Дмитро, а на лінії штрафного майданчика Максим Боровець підкараулив відскок і з лівої увігнав м'яч у простір між декількома гравцями, що стирчали в районі лінії воротарського - 0:2.

У другому таймі йшла гостра та цікава гра. Були моменти і у Савошко з Книшем, щоб скоротити відставання, але не дарма Полісся славиться як раціональна команда, яка дуже добре і надійно грає за рахунком. З 35 очками Полісся знову очолює турнірну таблицю групи А ІІ ліги.

ФК Калуш - Полісся (Житомир) - 0:2
Голи: Притиковський, 33, Боровець, 45

За інформацією інтенет-видання "Спортивний Житомир"