Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Житомирянка Анастасія Светківська стала чемпіонкою світу зі змішаних видів єдиноборств

18.11.2019

Житомирянка Анастасія Светківська виграла чемпіонат світу зі змішаних видів єдиноборств, який 10-16 листопада відбувся у Бахрейні. Нашій спортсменці не було рівних у ваговій категорії 52 кг.

Анастасія впевнено вийшла до фіналу турніру, здолавши спочатку китайську спортсменку а у півфіналі - досвідчену спортсменку з Малайзії Колін Августін. У вирішальному поєдинку за золото Светківська перемогла Оливію Укмар з Австралії.

Ще одна житомирянка - Дар'я Самчик перемогла їталійку та вийшла до півфіналу, де поступилася тій самій Олівії Укмар (Австралія) і стала бронзовою призеркою турніру.

До речі, Олівія - тренер з BJJ і тайського боксу в Kings Academy MMA.