Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Комунальний початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад художня школа імені Віктора Шкуринського Житомирської міської ради

ІНФОРМАЦІЯ ПРО КПСМНЗ

У  серпні 1974р. в м.Житомирі було відкрито дитячу художню школу,  назву якої було змінено рішенням Житомирської міської ради №381 від 03.06.2004 р. на комунальний початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад художня школа Житомирської міської ради. Теперішня адреса школи: 10014, провулок Студентський, 2. Телефон 22-77-47.
КПСМНЗ художня школа свою діяльність здійснює відповідно до Конституції України, Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, Статуту, правових актів державної влади та місцевого самоврядування, наказів Міністерства культури України.
 
Робота закладу головним чином спрямована на естетичне виховання дітей, навчання їх образотворчому мистецтву. Відповідно до Статуту у школі також можуть навчатися люди старшого віку. Як і викладачі, учні школи постійно беруть участь та займають призові місця у різноманітних міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах, тематичних виставках, пленерах. Важлива роль приділяється постійному підвищенню кваліфікації викладацького складу школи.
 
Постійно оновлюється матеріальна база закладу та поліпшуються умови навчання.
 
Основна форма роботи з учнями – уроки з таких дисциплін як рисунок, живопис, композиція, начерки, історія мистецтв. Обов’язковою є пленерна практика. Для розширення світогляду учнів та збору інформації у вигляді замальовок та фотографій для подальшого використання їх у роботі,  у закладі практикуються ознайомчі поїздки до інших міст з метою відвідання музеїв, заповідників, пам’яток історії та культури.
 
Для пропагування досягнень школи та через відсутність власної виставкової зали практикуються виставки  (у тому числі і звітні) у виставкових залах різних закладів міста, як то:  у Житомирській обласній науковій бібліотеці ім. О.Ольжича, Житомирській обласній дитячій бібліотеці, у фойє управління культури міської ради, у виставковій залі міської ради, в Житомирському державному університеті ім. І.Франка, Житомирському обласному театрі ім. І.Кочерги.
 
Школа бере активну участь у культурно-громадському житті Житомира та області, що сприяє популяризації як образотворчого мистецтва серед населення, так і роботи самого закладу. 

Директор: Дубініна Олена Павлівна
(0412) 46-35-43, +38067-683-16-25
Заступник директора з навчальної роботи:

Сайко Людмила Павлівна
тел. (0412) 22-77-47, +38067-77-297-45

Головний бухгалтер:

Волошина Тетяна Едуардівна

(0412) 22-77-47

Контакти

10014,  м. Житомир провул. Студентський, буд.2

тел.   (0412) 22-77-47 

hud.school.zt@gmail.com

https://www.facebook.com/fineart.zt/

Документи