Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Графік прийому виборців депутатами районної ради

Контакти

Телефони для довідок:
33-00-32 – Козачук Світлана Леонідівна, головний спеціаліст;

Графік прийому громадян

№ п/п

Прізвище, ім'я, по батькові депутата

Адреса місця прийому

День та години прийому

1

Білоус Ірина Михайлівна

Виконком Корольовської районної ради, площа Польова, 8, каб.307

 I  середа місяця

 10.00-13.00

2

Волошин Микола Васильович

Виконком Корольовської районної ради, площа Польова, 8, каб.307

 І понеділок місяця

 15.00 - 17.00

3

Гонгальський Олександр Миколайович

Виконком Корольовської районної ради, площа Польова, 8, каб.307

 ІІ четвер місяця  

10.00 - 13.00

4

Грушак Тетяна Святославівна

Виконком Корольовської районної ради, площа Польова, 8, каб.307

 ІІІ понеділок місяця

 10.00 - 13.00

5

Данильчук Микола Петрович

Виконком Корольовської районної ради, площа Польова, 8, каб.307

 ІV середа місяця

 13.00-15.00

6

Дебой Володимир Михайлович

Виконком Корольовської районної ради, площа Польова, 8, каб.308

 по запису

 тел. 33-40-10; 33-00-32

7

Деркач Віктор Володимирович

Житомирська міська рада, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2, каб.263

 щодня

14.00-18.00

8

Діденко Олександр Дмитрович

Виконком Корольовської районної ради, площа Польова, 8, каб.307

 ІI понеділок місяця

 09.00-11.00

9

Дідок Сергій Анатолійович

Вул.Перемоги,10

 по запису

 тел. 33-40-10; 33-00-32

10

Домалевський Олег Броніславович

Вул.Перемоги,10, 2-й поверх

 щодня 10.00-18.00

11

Корж Зоя Віталіївна

Виконком Корольовської районної ради, площа Польова, 8, каб.307

 I середа місяця

 15.00-18.00

12

Кучер Лілія Віталіївна

Виконком Корольовської районної ради, площа Польова, 8, каб.308

 по запису

 тел. 33-40-10; 33-00-32

13

Латіс Олександр Васильович

Вул.Перемоги,10

 по запису

 тел. 33-40-10; 33-00-32

14

Литвинчук Олексій Григорович

Виконком Корольовської районної ради, площа Польова, 8, каб.307

 ІІ та ІV середа місяця  

10.00 - 13.00

15

Лось Іван Володимирович

Виконком Корольовської районної ради, площа Польова, 8, каб.308

 по запису

 тел. 098-516-73-34

16

Лутай Олександр Григорович

Виконком Корольовської районної ради, площа Польова, 8, каб.308

 по запису

 тел. 097-58-60-604

17

Магалецький Олександр Анатолійович

Вул.Перемоги,10

 щодня 10.00-17.00

18

Мельніченко Артур Андрійович

Виконком Корольовської районної ради, площа Польова, 8, каб.307

 I п’ятниця місяця

 14.00-16.00

19

Огійчук Галина Петрівна

Виконком Корольовської районної ради, площа Польова, 8, каб.307

 II вівторок місяця

 15.00-17.00

20

Остапчук Ігор Олексійович

Виконком Корольовської районної ради, площа Польова, 8, каб.307

 по запису

 тел. 33-40-10; 33-00-32

21

Письменний Олександр Васильович

Виконком Корольовської районної ради, площа Польова, 8, каб.308

 по запису

 тел. 33-40-10; 33-00-32

22

Радушинський Дмитро Вікторович

Вул.Комерційна, 5,

офіс ТОВ “Курола”

 I  четвер місяця

 15.00-18.00

23

Ражев Артем Володимирович

Житомирська міська рада, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2, каб.264

 щодня 09.00-18.00

24

Савіцька Христина Петрівна

Вул.Перемоги,21

 вівторок та четвер

10.00 - 14.00

25

Сапіцький Сергій Володимирович

Виконком Корольовської районної ради, площа Польова, 8, каб.308

 по запису

 тел. 33-40-10; 33-00-32

26

Свінціцький Максим Геннадійович

Виконком Корольовської районної ради, площа Польова, 8, каб.307

 I субота місяця

15.00-17.00

27

Скоростінська Олена Леонідівна

Вул.Пушкінська, 25,

офіс «Українське об’єднання патріотів - УКРОП»

 щосереди

11.00-13.00

28

Соя Олег Васильович

Виконком Корольовської районної ради, площа Польова, 8, каб.303

I, ІІІ вівторок місяця 09.00 - 13.00

II, IV вівторок місяця

14.00-18.00

29

Толочко Анатолій Антонович

КВЖРЕП № 16, вул.Шевченка, 24

вівторок 16.00-18.00

п’ятниця 16.00-18.00

30

Трухній Максим Віталійович

Виконком Корольовської районної ради, площа Польова, 8, каб.307

 I понеділок місяця

 10.00-13.00

31

Утєнков Сергій Геннадійович

Виконком Корольовської районної ради, площа Польова, 8, каб.307

 I понеділок місяця

 15.00-18.00

32

Цивінський Павло Васильович

Вул.Перемоги,10

по запису

 тел. 33-40-10; 33-00-32

33

Шевчук Юлія Миколаївна

Виконком Корольовської районної ради, площа Польова, 8, каб.318

I, ІІІ п’ятниця місяця 09.00 - 13.00

II, IV п’ятниця місяця

14.00-18.00

34

Янович Олександр Олексійович

Виконком Корольовської районної ради, площа Польова, 8, каб.216

щовівторка 14.00-17.00

щочетверга 14.00-17.00

35

Яремчук Віоріка Олександрівна

Виконком Корольовської районної ради, площа Польова, 8, каб.307

останній четвер місяця

09.00-13.00

36

Яшан Наталія Леонідівна

Вул.Івана Сльоти, 32/98

щовівторка 18.00-19.00

щочетверга 18.00-19.00