Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

КП «Лікарня № 1» Житомирської міської ради

КП «Лікарня № 1»  Житомирської міської ради

ІНФОРМАЦІЯ ПРО КП

Код ЄДРПОУ: 42788614
PROZORRO ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ

Директор: Мордюк Володимир Вікторович

Адреса: 10002, м. Житомир, вул. В.Бердичівська, 70

Електронна адреса: ztkucml1@gmail.com

Тел./Факс: (0412) 34-04-83

Сайт: http://cml1.zt.ua/

Акредитація: Вища акредитаційна категорія закладу, 2017р.   
Ліцензування: ліцензія на медичну практику, ліцензія на провадження діяльності, пов’язаної з наркотичними засобами, психотропними речовинами та прекурсорами.

Атестація на проведення вимірювань:

  • атестовані бактеріологічна лабораторія,
  • клініко-діагностичні лабораторії:
  • стаціонару,
  • поліклініки № 1,
  • поліклініки № 2, 2015р.

З 2009р. по теперішній час жіноча консультація та пологова служба сертифіковані та відповідають статусу «Лікарня, доброзичлива до дитини».

Система управління якістю: сертифікат на систему управління якістю відповідно до вимог ДСТУ ІSО 9001:2009, отриманий у березні 2017р., сертифікат на систему управління якістю відповідно до вимог ДСТУ ІSО 9001:2015, отриманий у травні 2017р.

Згідно рекомендацій Асоціації «Служба організації інфекційного контролю» та у зв’язку з дотриманням належного санітарно - епідеміологічного режиму,  налагодженням системи гігієни установи, комплексним підходом в боротьбі з внутрішньо - лікарняною інфекцією акушерсько-гінекологічна служба та приймально-діагностичне відділення підприємства отримали сертифікати «Чиста лікарня, безпечна для пацієнта».

Комунальне підприємство «Лікарня № 1» Житомирської міської ради багатопрофільний, спеціалізований лікувально-профілактичний заклад.

Надає вторинну медичну допомогу населенню м. Житомир та населенню Житомирської області.

Надає меддопомогу по профілям: терапевтичний, хірургічний, інфекційний, шкіряно-венерологічний, акушерсько-гінекологічний.

Цілодобовий стаціонар розрахований на 485 ліжок, адреса: м. Житомир, вул. В. Бердичівська, 70.

У складі цілодобового стаціонару функціонують 16 лікувальних та допоміжних діагностичних відділень: терапевтичне № 1, терапевтичне № 2, хірургічне № 1, хірургічне № 2, травматологічне з цілодобовим травмпунктом, гінекологічне, анестезіологія з ліжками інтенсивної терапії, кардіологічне, пологове, обсерваційне, патологія вагітності, анестезіологія з ліжками інтенсивної терапії акушерського профілю, уронефрологічне відділення, неврологічне відділення для хворих з порушенням мозкового кровообігу, офтальмологічне з ліжками отоларингологічного профілю, інфекційне

Контакти

Адреса: 10002, м. Житомир, вул. В.Бердичівська, 70

Електронна адреса: ztkucml1@gmail.com

Тел./Факс: (0412) 34-04-83

Сайт: http://cml1.zt.ua/

 

Мапа