Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Відділ ведення Державного реєстру виборців

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ВІДДІЛУ

22 лютого 2007 року Верховна Рада прийняла Закон України «Про Державний реєстр виборців, в якому визначено правові та організаційні засади створення і ведення Державного реєстру виборців в Україні. Цей Закон набрав чинності з 1 жовтня 2007 року.

Метою створення єдиного Державного реєстру в Україні є забезпечення державного обліку громадян України, які мають право голосу відповідно до ст. 70 Конституції України. Відповідно до цього Закону створено відділ ведення Державного реєстру виборців Корольовської районної ради.

Основними завданнями відділу держреєстру є ведення персоніфікованого обліку виборців, складання списків виборців для виборів Президента України, народних депутатів України, депутатів місцевих рад, міських голів, для всеукраїнських та місцевих референдумів.

Загальний характер Реєстру забезпечує включення до Реєстру усіх виборців незалежно від місця їх проживання чи перебування з метою реалізації принципу загального виборчого права. Реєстр ведеться в електронній формі і є єдиною базою даних, яка містить персональні дані усіх виборців України. При веденні Реєстру гарантується захист прав людини і громадянина відповідно до Конституції та законів України.

Відповідно до ст. 10 Закону України «Про Державний реєстр виборців» кожен громадянин має право:

1. Подавати свої персональні дані до відповідного органу ведення Реєстру за місцем проживання;

2. Знати про своє включення (невключення) чи включення (невключення) інших осіб до Реєстру;

3. Знати про використання своїх персональних даних.

4. Одержувати на безоплатній основі у будь-який час від відповідного органу ведення Реєстру повну інформацію в доступній формі про свої персональні дані, внесені до Реєстру, у порядку, встановленому Законом;

5. Звертатися у порядку, встановленому Законом, до відповідного органу ведення Реєстру з мотивованою заявою щодо неправомірного включення (невключення) до Реєстру себе чи інших осіб, запису про себе чи про інших осіб, виправлення недостовірних відомостей Реєстру щодо себе або інших осіб;

6. Оскаржувати у порядку, встановленому законом, рішення, дії чи бездіяльність органів Реєстру;

7. Захищати будь-якими не забороненими законом свої права та законні інтереси у разі їх порушення при веденні Реєстру.


_______________________________________________________________________

ШАНОВНІ ВИБОРЦІ!

Відділ ведення Державного реєстру виборців Корольовської районної ради м.Житомира запрошує ВСІХ ВИБОРЦІВ КОРОЛЬОВСЬКОГО РАЙОНУ (особливо тих, кому нещодавно виповнилося 18 років і на майбутніх виборах будуть голосувати вперше) звернутись з паспортом громадянина України до відділу для уточнення своїх персональних даних у Державному реєстрі виборців.

Для перевірки своїх персональних даних можна також скористатися ЕЛЕКТРОННИМ КАБІНЕТОМ ВИБОРЦЯ — https://drv.gov.ua на сайті Центральної виборчої комісії.

 

Контакти

10014 м.Житомир, площа Польова, 8, каб. 221, 222, 224

факс: (0412) 33-19-29
тел:    (0412) 33-19-19, 33-09-06
vvdrvk@zt-rada.gov.ua

Особистий кабінет виборця
Центральна виборча комісія - Державний реєстр виборців

Графік роботи

Понеділок - п'ятниця 09:00-18:00
Обідня перерва 13:00 - 14:00
Субота, неділя - вихідний