Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Про внесення змін до рішення міської ради №377 від 13.10.2016 «Про підтримку реалізації інвестиційного проекту будівництва гідроелектростанції на річці Тетерів в м. Житомирі»

28.09.2017
Тип :
Рішення міської ради
Номер документу :
729
Номер сесії :
27
Номер скликання :
7
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА  МІСЬКА  РАДА
РІШЕННЯ
Двадцять сьома сесія сьомого скликання
 
від 28.09.2017 № 729
                  м. Житомир
 
Про внесення змін до рішення міської ради №377 від 13.10.2016 «Про підтримку реалізації інвестиційного проекту будівництва гідроелектростанції на річці Тетерів в м. Житомирі»
 
З метою активізації інвестиційної діяльності, збільшення обсягів залучення інвестицій в економіку міста та зменшення залежності міста від зовнішніх енергоресурсів, враховуючи результати конкурсу, проведеного на виконання рішення міської ради від 20 серпня 2015 року №1008 «Про організацію та проведення конкурсу щодо визначення інвестора для будівництва гідроелектростанції на річці Тетерів в місті Житомирі», відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
 
 
ВИРІШИЛА:
 
 
1. Внести зміни до рішення сесії міської ради №377 від 13.10.2016 «Про підтримку реалізації інвестиційного проекту будівництва гідроелектростанції на річці Тетерів в м. Житомирі», виклавши пункт 3 в наступній редакції:
«Надати повноваження ТОВ «Свободна Енергія» на виконання робіт з капітального ремонту гідротехнічної споруди (гребля) на річці Тетерів, що знаходиться за адресою: м. Житомир, провулок 2-й Кривий, 10-а з облаштуванням водозбору та для організації процесу робіт з капітального ремонту згаданої гідротехнічної споруди надати ТОВ «Свободна Енергія» повноваження замовника, після затвердження рішенням сесії міської ради попередньої оцінки впливів на навколишнє середовище з метою визначення можливості розміщення пригреблевої міні-гідроелектростанції, будівництво якої передбачається біля водопідйомної греблі на річці Тетерів в м. Житомирі.».
2. Затвердити Попередню оцінку впливів на навколишнє середовище з метою визначення можливості розміщення пригреблевої мінігідроелектростанції, будівництво якої передбачається біля водопідйомної греблі на річці Тетерів в м. Житомирі згідно з додатком 1.
 
 
 
3. Надати ТОВ «Свободна Енергія» повноваження замовника на виконання капітального ремонту (реконструкції) гідротехнічної споруди (гребля), що знаходиться за адресою: провулок 2-й Кривий, 10-а, м. Житомир та для організації процесу виконання згаданих робіт.
4. Затвердити та укласти з ТОВ «Свободна Енергія» договір користування гідротехнічною спорудою, що знаходиться на річці Тетерів за адресою:             м. Житомир, провулок 2-й Кривий, 10-а згідно з додатком 2.
5. Уповноважити міського голову підписати договір, що зазначений в пункті 4 цього рішення.
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків та депутатську комісію з питань бюджету, економічного розвитку, комунальної власності, підприємництва, торгівлі та залучення інвестицій.
 
 
Міський голова                                                                                    С.І. Сухомлин