ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ Постачання робіт та матеріалів для термосанації будівель бюджетної сфери (теплоізоляція стін, даху, фундаменту, заміна вікон та вхідних дверей на енергоефективні)  в рамках  інвестиційної програмою «Підвищення енергоефективності об’єктів бюджетної сфери м. Житомира»

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

Україна

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

Постачання робіт та матеріалів для  термосанації 5 будівель бюджетної сфери в місті Житомир

Управління капітального будівництва Житомирської міської ради, надалі - “Замовник”, має намір використати частину коштів гранту, кредиту від Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО), гранту E5P та міського бюджету, на закупівлю робіт та матеріалів на для  термосанації 5 будівель бюджетної сфери (теплоізоляція стін, даху, фундаменту, заміна вікон та вхідних дверей на енергоефективні) в місті Житомир за інвестиційною програмою НЕФКО «Підвищення енергоефективності об’єктів бюджетної сфери м. Житомира» на наступні об’єкти:

Назва Будівельного майданчику

1

Капітальний ремонт (енергоефективна термосанація) будівлі міської гуманітарної гімназії №23 ім. М.Й.Очерета за адресою: м. Житомир, вул. Б.Лятошинського, 14 Нова будівля)

2

Капітальний ремонт (енергоефективна термосанація) будівлі міської гуманітарної гімназії №23 ім. М.Й.Очерета за адресою: м. Житомир, вул. Б.Лятошинського, 14 (Стара будівля)

3

Капітальний ремонт (енергоефективна термосанація) будівлі загальноосвітньої школи №15 за адресою: м. Житомир, вул. Максютова, 203 (Початкова школа)

4

Капітальний ремонт (енергоефективна термосанація) будівлі загальноосвітньої школи №15 за адресою: м. Житомир, вул. Максютова, 261 (Головна будівля)

5

Капітальний ремонт (енергоефективна термосанація) будівлі спеціалізованої загальноосвітньої школи №12 за адресою: м. Житомир, Старий Бульвар, 4

Замовник запрошує Підрядників подавати свої пропозиції для підписання контракту, що частково фінансуватиметься  коштами гранту, кредиту та міського бюджету, націленого на виконання:
Постачанню робіт та матеріалів для термосанації 5 будівель бюджетної сфери (теплоізоляція стін, даху, фундаменту, заміна вікон та вхідних дверей на енергоефективні)
До подачі заявок на участь в контрактах, що фінансуються коштами кредиту НЕФКО, гранту E5P та міського бюджету  допускаються всі юридичні особи зі всіх країн світу.
Для отримання права присудження контракту, Учасники торгів повинні відповідати наступним мінімальним вимогам:
  • Учасник торгів має фінансовий, технічний та виробничий потенціал, а також всі можливості, необхідні для виконання умов Контракту. Середньорічний оборот Учасника за три попередні роки діяльності був, щонайменше, втричі більшим від ціни, вказаної в його конкурсній заявці;
  • Учасник торгів успішно виконує подібні роботи для інших Замовників і вже виконав принаймні п’ять (5) подібних за обсягом робіт та вартістю контракти за останні п’ять років;
  • Учасник торгів або його агент можуть взяти на себе гарантійні зобов'язання;
  • Учасник торгів не є банкрутом і проти нього не відкриті провадження щодо неплатоспроможності або банкрутства відповідно до положень чинного законодавства;
  • у випадках, коли Учасник торгів пропонує свої послуги з постачання товарів, які він не виготовляє, Учасник повинен засвідчити, що він отримав всі необхідні  повноваження від Виробника на постачання товарів у країні Покупця.

Конкурсна документація надається організацію, вказаною нижче, безоплатно у відповідь на запит.
Всі тендерні пропозиції повинні надаватися разом з тендерною гарантією у розмірі 3%  Ціни пропозиції конкурсних торгів
Конкурсні заявки надсилаються за адресою, вказаною нижче до 12:00 за Київським часом 27-го лютого 2017 р., після чого вони будуть відкриті в присутності тих представників Учасників торгів, які виявлять бажання бути присутніми при відкритті.
Потенційні Учасники торгів можуть отримати додаткову інформацію, а також ознайомитися та отримати конкурсну документацію за адресою

Управління капітального будівництва міської ради Житомиру

Україна, 10014 м. Житомир, вул. Лятошинського, 15-б.

Тел./факс: +38 (0412) 44-57-16

Email: ukb@zt-rada.gov.uа