Інформація відділу по управлінню та приватизації комунального майна Житомирської міської ради про підсумки конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності  -  суб’єктів господарювання, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єктів комунальної власності міста.
Інформація

-  Переможцем конкурсу  з відбору суб’єктів оціночної діяльності для
проведення незалежної оцінки об’єкта приватизації – нежитлових приміщень
площею 86,0 м2 за адресою м. Житомир, майдан Соборний, 2/2 визнано суб'єкта оціночної діяльності – ПФ «ЮрЕкс» Юридична консультація та майнова експертиза». Мета проведення незалежної оцінки – продаж шляхом викупу, термін виконання роботи 5 календарних днів, вартість виконання роботи – 2251 грн.
- Переможцем конкурсу  з відбору суб’єктів оціночної діяльності для
проведення незалежної оцінки об’єкта приватизації – нежитлових приміщень -  площею 115,9 м2 за адресою м. Житомир, вул. Київська, 13 визнано суб'єкта оціночної діяльності – ПФ «ЮрЕкс» Юридична консультація та майнова експертиза». Мета проведення незалежної оцінки – продаж шляхом викупу, термін виконання роботи 5 календарних днів, вартість виконання роботи – 2515,60 грн.
- Переможцем конкурсу  з відбору суб’єктів оціночної діяльності для
проведення незалежної оцінки об’єкта приватизації – нежитлового приміщення площею 8,6 м2 за адресою м. Житомир, проспект Миру, 61/2 визнано суб'єкта оціночної діяльності – ПП «Житомирське експертне бюро». Мета проведення незалежної оцінки – продаж шляхом викупу, термін виконання роботи 6 календарних днів, вартість виконання роботи – 3000 грн.