23 лютого 2017 року 16:15
Інформація щодо зміни тарифів на послуги  з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій  в житлових будинках  КП „ВЖРЕП №1”  Житомирської міської ради
з обґрунтуванням необхідності їх зміни

Керуючись п.2.5 „Порядку доведення до  споживачів інформації про перелік житлово - комунальних послуг, структуру цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних  громад ”, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України  від 30.07.2012р. № 390, Комунальне підприємство „Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №1”  Житомирської міської ради м. Житомира доводить до відома споживачів інформацію про намір здійснити зміну діючого тарифу на послуги з утримання будинків і спору та прибудинкової території в житлових будинках, які утримує, експлуатує та обслуговує (переглянути тут).