Інформація щодо зміни тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в житлових будинках КП «ВЖРЕП № 5» ЖМР з обґрунтуванням необхідності їх зміни
23 лютого 2017 року 16:31

Керуючись п.2.5 «Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», затвердженого наказом Міністерством регіонального розвитку та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 року № 390, КП «ВЖРЕП № 5» ЖМР доводить до відома споживачів інформацію про намір здійснити зміну діючого тарифу на послуг з утримання будинків і споруд та при будинкових територій в житлових будинках, які утримує і обслуговує (переглянути тут).